Prijava

Ajde da sastavimo sve upotrebljive informacije ovde. Šta sam ja pokupio:

-Novi vlasnik je možda Ox (Tarzanija) kupio sajt s namerom da ga ugasi jer vidi konkurenciju u vukajliji >>> po meni nelogično, konkurencija njima je možda vajs mrtvi, jer ih isti gazda i plaća ali vukajlija ne

-Novi vlasnik sklonio postere i reakcije sa namerom da ih prevodi na nemacki i potura nemcima>>> ok posto je nemacki klik 5 puta skuplji od srpskog

-Novi vlasnik uklanja forum>>> ne znam sta mu smeta to, ali ako je prethodna stavka tacna mozda samo planira da ima sto manje odrzavanja i prostora na sajtu jer ce ga preprodati verovatno kad zavrsi posao sa njemackim posterima

to za oxa lupio reme

don_brate moja greska sto nisam odmah napisao ali moze to i uljudnije da se kaze sa tvoje strane. onemogucio sam pristup jer su krenule skripte da rade da skidaju sve postere pa je server bio preopterecen. kada dodje vreme omogucicu da svako moze da skine svoje stare postere i reakcije.

Оће ли бити нових умода/размода?

Aj kaizene lepo opsirno napisi celu pricu

Obriši mi sve stare nadimke.

Zasluzili smo da znamo

u redu.

nije ox.

Ako si neki od (bivših) autora ovih kuloara napiši koji si ne smaraj, ako nisi reci nisam ne smarajte.

nisam kompetentan jer ne poznajem toliko istoriju sajta, i ne zelim u to da ulazim, ali ovo sto ovaj vlasnik sajta Kaizen radi a ne objavljuje sto to radi i zbog cega, to je zbog toga sto se to nece svideti nikom u najmanju ruku, jer verovatno je u pitanju korist neka, verovatno hoce da opali ljude za njihovu visegodisnju kreativnost na ovom sajtu..evo bas ga maestro pita sto ne kazes sto ovo radis a on ne odgovara

Ja mislio on to radi meni da bude bolje xD

кајзене бануј расног претио ми је да ће ми убити сина

prvo privatizacija pa smanjenje obima posla pa otpuštanje pa protesti pa rasprodaja imovine u bescenje sve je već viđeno i nema šta da se doda

Kaizene umoduj me. Mislim da je sad pravi trenutak.