Prijava

Ozb. Ne secam se tacno sta sve pregledaju na regrutaciji i da li su mi gledali tabane, ali uglavnom sam prosao sve to i upisan sam tamo

Pa ne pregledaju ništa, evidentiran si samo, popunio si jedan papirić mali i to je.

Oooo Srbijo, ko će da te brani kad nagrne šiptarija do kruševca!

Drkaj drugom rukom isti period ko i ovom tj bolje reci isti broj drkanja jer kapiram da si u pubertetu drkao vise nego sada

E jebiga sad, te očigledne metode sam prvo probao, čim sam uočio problem promenio sam ruku al nije pomoglo, nastavio je da se krivi do dana današnjeg. Ma nisam se gadio ni narodnih lekova, gasio sam sveću, mlatio gloginje, stavljao pijavice i ništa, daj nešto što još nisam čuo.

teško se to otklanja kod odraslih jer je rast i razvoj uglavnom završen

Nije brate, kurac ti je ko i uši i nos, raste čitavog života.

Ako je problem to sto je rast kostiju zavrsen, kako ja onda mogu da postavim noge tako kao da su mi pravilna stopala, samo tako sto se malo potrudim? Meni su stopala fleksibilna. Komplikovano mi je da objasnim, znaci ako malo ispravim stopala potrudim se onda izgledaju kao da su pravilna

pa onda se trudi nonstop, ne vidim u čemu je problem

Стари добри народни, чуј мене бапски метод је да ходаш лети по врелом бетону, песку на плажи (још боље ако је шљунак).

Али пре него што кренеш да ходаш по врелом бетону или песку и шљунку, провери да ли ће бити рата. Замисли излечиш равне табане и мораш у војску. Ахахахахахах!

HODAJ PO LEĐIMAO DVOGRBE KAMILE SENDIČARU BOTINO AHABABABAHAHAHAHHAHAHA