Prijava

Čovek slomio sto jer je stavio pola plate na naše, ne mogu da verujem da neko može biti toliki fanatik da lomi stvari za nešto što mu nije ni iz džepa ni u džep

Presudile su one njihove nalozene trojke iz pizde materine jbg ljudi su napadacka ekipa jer imaju makar cetvoricu koji mogu da pogode nesto mi imamo bogdana skupinu igraca koji mogu da budu 7,8,9,10,11 i 12-i igrac. Osim jovketa koji se sjebo jbg

Salo bio u pravu ranije kad nije zvao bobija, unistavao nas kokoskov kad je bobi na terenu opa pik i cepaj preko bobija, kuzmicu muda ostala na VRATNICI tamo u vukojebini nekoj bosanskoj ljudi imaju jebenog vidmara i zigu dimeca pod kosem a nasi centri 12p(ne racunam stimca jbg covek je popio onu rampu kapiram da bi ga klinac 98-o sto pegla ispred zgrade zalepio bas neozbiljan pokusaj).

Jos se povredio doncic pa su igrali neko vreme bez njega i dragica sto se inace ne desava da se nije povredio bacio bi i on malo svrsa ubili bi nas ko spance

Da ne pricam o tome da je bogdan stao na 22 jebem ti vise i kladjenje i sve picke materine mozgam pola sata i na kraju MA STA KURAC BOGDAN I DRAGIC PLUSEVI ZA 5 ILJADA dragic istero u prvom usro nam se u zivot bogdan prvo 11 i dotera do 22 i onda veze 5 promasaja i jebeno ga zalepe kad je krenuo na drugi obruc a sale drzi micica, gudurica, bircu, stimca i jos neko ne znam ko 10 minuta pusite kurac svi odreda necu ni da se kladim vise sezona nije ni pocela jos a 5 glava sam strovalio armine ajmo u drajzerovu mene blam sam da idem

судије нек сисају курац, треба мачван да одсече главе тим смећарима, ,,словенци" нек сисају курац, срби и српски стручни штаб и црнац из америке мсм марш у пичку материну. јебаћемо их све много јако за две године кад будемо комплетни, сваку текму 30 разлике. и ово више са странцима мора бре да се регулише. лучић за ен би еј.

Kod Bobija mi ne smeta toliko njegova često jeziva odbrana, jer jbg, ne može on da postane brži i mobilniji, više mi smetaju njegovi mega kurčeviti ofanzivni potezi malo dalje od koša kad je, oni groteskni šutevi, izbaci bre pas napolje ako te je zstvorio čovek, abominacijo jebena

Koga boli kurac za eurobasket? :D

Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"?

Pa upravo to, ok druze istolerisacemo sto ne mozes da sacuvas nikoga ko se ne zove musli ili gagic ali iskoristi to nezgrapno telo pa natrpaj 20p da znamo za koji kurac si otisao tamo i zauzimas dva mesta u busu s sponzor dobija ospice kad cuje da mora i za tebe dres da pravi

Na svecko nam idu

Rebić
Micić
Mačvan
Birčević
Musli
Gagić
Štimac
Jaramaz
Drugi Jaramaz
Gudurić
Milutinov
Filip Čović/Marinković (neko od njih dvojice)

Једна адекватна пјесма уз маштање шта смо могли да су сви могли играти на овом првенству. Уживајте!

https://youtu.be/pZvltzZqVgE

не дозволити теодосићу и јокићу да икад више играју за репстацију

I bobija sad nije trebao da zove. Mrs u picku materinu jebem vam mater svima-to je trebalo da kaze

Kokoškovu zabraniti doživotno ulazak u Srbiju

Законом забранити употребу Мутиног све је то нормално у било којем виду јавног комуницирања и информисања.

Mitke dragi druže, ponosit sam na tebe sada :)

Da, to je stvarno preodvratna doskočica dostojna srpske pijace gde se raspravlja o BRIKS zemljama

а феште у балон сали бобан искаче у пику да заустави драгићеву кретњу а нека дилканчина иза виче ПА ПРИЂИ МУ НОГАМА БРАТЕ ПРИЂИ ШТА СИ ГА ОСТАВИО а бобан јадан премија ако успе и толико да искочи да колкотолко може позади да покрије к'о што не може јер је рупетина хаха вечерас ми нису прејако ишли на курац смејао сам се чак повремено капирам да овај пост сад нема везе с везом али не могу да читам

Kod nas dvojica hteli da se pobiju jer jedan drugog cuska po ramenu, bubregu ili gde vec nisam ispratio taj deo. I to bas onaj dzova sa basinom sto sam ga pominjao i jedan stari gilipter koji je inace jedini grobar koji tu gleda. Izbacili smo ih napolje smarali su bas jos se to poklopilo sa onim dragicevim ubacivanjem bele tehnike kroz obruc

A to pridji mu nogama culi u prenosu hahaha kako bese ono noob alert xd

али брате бобан ногама да испрати драгића хахахах пао сам мајке ми тад сам престао да се нервирам због коментара будала и гледао опуштено скроз