Prijava

Od kie dobijes popust 5% na kupovinu kola, peak carape i znojnicu a spooding tu loptu navedenu vec

Obratite pažnju na igrača Radoš Šešlija

Gospodin sa takvom slovnom konstrukcijom u licnoj karti se nece naci u mom timu makar igrao 40min protiv dece sedmi razred prvo polugodiste

Ceda Vitkovac igrao sa mojim bratom u ekipi
Bio bolji od njih jer je fazon 6 godina bio stariji

Radjardov brat je bio bolji od Vitkovca

https://i.imgur.com/1OV2CEd.jpg

дајте шифре, наклепао сам нешто, ал' немам намеру да пратим ни статистику ни да нешто активно учествујем у овоме, вероватно ћу само пробати у прва два-три кола што каже стеван да се дочепам лопте и то је

аха послао анахристос већ нисам видео

Da da sad kao svi "napraviću al neću da pratim" unapred se opravdavaju što će biti oduvani

Nisam ja rekao da necu da pratim nego da ne znam bas brdo igraca a nema sanse da sad gledam kako je neki mornar igrao pripremni period. I pritom sam n-3 najgori igrac fantazija ikada

Timo Bolčina x Sendi Čebular (official video) 2K

што не могу да се региструјем

Mnogo si dobar pa ti zabranili

Meni je aktivacioni mejl stigao u spem folder, pa vidi da nije tamo

кад сам попунио оно срање за регистрацију и кликно да се пошаље избацило ми гугл који курац

Ukucaj GIVEUSATANK

Novi format EL fantazija koga zanima:

- 8 igrača + 4 izmene, skor se računa od ovih 8, izmene uleću automatski ako neko iz prve postave ne igra
- Bira se kapiten kome se udvostručuju poeni I zamenik kapitena
- Cene igrača su u milionima, budžet za tom je 10 miliona

Ne znam još koliko će izmena biti između kola i kako će cene da se menjaju

Pa nije ovo toliko radikalno koliko sam očekivao da će biti...

Kako se pokazalo u praksi to sa kapitenom, znam da su nešto oni na mvp-u kukali da nešto nije valjalo u aba fantaziju pa su sad kao opet vratili na staro

Više mi je sranje što je 8 igrača nego što uvode kapitena

To na aba sajtu je bio i kapiten, I njemu je dodavana +/- statistika što je sranje

Ovih 8 igrača je ovako raspoređeno:
Pg
Sg
Sf
Pf
C
G
F
Util

Sad vidim da ima na ibn-u nova fantazi tema, taman ću da pročitam, verovatno tamo znaju sve o tome