Prijava

Jel me jebes da si ovo pisao sve

што се тиче печурака, пробао сам летос неке што расту по нашим буковим шумама и имају сербика у називу јебем ли га, није ме урадило иако смо и мрвили у буксну но добро нема везе овај ортак је после њих видео са солитера на вождовцу графит на новом београду чак

дао ми мој пријатељ четнички војвода који је магистар фармације и бави се историјом, пише књиге, истражује и испричао ми занимљивост што се тиче традиције конзумације гудре у нашем народу, каже да је црква у средњем веку дозвољавала народу да једе те печурке али само о видовдану јер тада би могли кроз халуцинације да комуницирају са својим покојницима и прецима и мисли да је кнез лазар наместио да битка буде баш тада јер би се војска најела тога ко бесна и да би имали неку предност тим допингом (као берсеркери у нордијском свету који као лудаци улећу и цепају све редом без страха за живот и тиме уносе панику)

дао ми мој пријатељ четнички војвода који је магистар фармације и бави се историјом, пише књиге, истражује и испричао ми занимљивост што се тиче традиције конзумације гудре у нашем народу, каже да је црква у средњем веку дозвољавала народу да једе те печурке али само о видовдану јер тада би могли кроз халуцинације да комуницирају са својим покојницима и прецима и мисли да је кнез лазар наместио да битка буде баш тада јер би се војска најела тога ко бесна и да би имали неку предност тим допингом (као берсеркери у нордијском свету који као лудаци улећу и цепају све редом без страха за живот и тиме уносе панику)

хахахахаха

Pa ima logike Marko, isto to se radilo i u ratu u bosni i hrvatskoj, samo su našima davali rakjju umesto pečuraka al efekat je isti.

Da da rakija je efikasna zato smo pobedili

Odličan post Marko, ako ima još neko da doprinese s ovakvim pričama ne bi bilo zgoreg.

probo sam magic truffles jednom, fakticki isto ko pecurke i mogu reci da je jedno od najcudnijih ujedno i najlepsih osecaja i iskustava u zivotu

Meni ove hijeroglife ne lice na pecurke nego na kurcine al ajd

Svako vidi ono što želi da vidi..

Hahaha a ne seri Tilmo jbg preočigledno i predaun je spika ova

Thilmo podvojena ličnost, brate zar ti je toliko dosadno i zar stvarno misliš da su svi idioti da ne kontaju?

Meni je drago što mislite da sam ja, jer dečko dobro vozi celu situaciju.

Ali nisam ja. Eto Boh, uloguj se preko Kosme pa proveri ip adresu.

Šta vozi koje pičke materine, gori je od bombaša jebenog i tebe zajedno u simbiozi.

Nemeže više to sa ip

Pa to.

Al nisam ja. E sad ko je, pojma nemam. A da je dupli to stoji.

probo sam magic truffles jednom, fakticki isto ko pecurke i mogu reci da je jedno od najcudnijih ujedno i najlepsih osecaja i iskustava u zivotu

Jesi ih uzimo u Amsterdamu?