Prijava

Truc rekao je i da si mi dao sifru naloga da ja moderisem xd tako da sam ja mozda sam sebe banovao

Pseto pod zastitom modova banovan 20 puta fazon kako li je kad neko nije pod zastitom jebemti

Uostalom neću više da smaram ljude i da provociram bilo koga, moje viđenje stvari je sledeće - Kozma je delila svoj moderatorski nalog sa pojedinim članovima koji su to iskorištavali za maltretiranje i banovanje ljudi. Važili su dvostruki standardi, licemerje i šta već sve ne. Za sliku dve oskudno obučene debele žene ja sam dobijao ban, a juče ide lepo moli člana da ukloni sliku ogromne kurčine u erekciji.
Truć je previše lično postupao zbog mržnje prema Partizanu i to je to.

Moje mišljenje, ako sam ja debil ništa, povinovaću se i ćao.

pa uvek su dvostruki standardi bili ovde, ne znam o cemu pricas

nisi trebao da se vraćaš

truc sikanatore ruke ti se osusile sto mi banova kumove u toku je sastanak kladionciarskog klana ako mi otovrimo temu dogorelo izgorece sve do poslednje pisljive definicije

možda i nisam, ali tvoje mišljenje je validno poput Čede Jovanovića

Mislim da bi armin mogao da napravi opasnu revoluciju da zasedne na tron do smrti poput vucica, ja sam mu idejni otac kao seselj i odradjujem prljave poslove sa bombasima i ostalima razjebavam opoziciju a on sav ispeglan dzemper preko kosulje samo se slika otvara takmicenja i drzi kladionicarsku zgadiju na povocu uplacuje im po tiket od 50 kinti dnevno

хахахахах ма нема шансе да бомбаш не тролује са овим заверама против партизана, немогуће је

zašto si se vratio?

pa sta ocekujes od vatrenih navijaca koji imaju preko 15 godina, ponasaju se kao zivotinje instinktivno

hahaha, ma ne nervira me to kad ti pitaš jer nisi validna, ali onaj lažni grobar me baš pomerio iz takta ko si bre ti koji kurac da mene pitaš šta ja radim

Lazni grobar hahahahaah pa udri majku ti jebem pa udri majku ti jebem

Промени ник труће у лажни гробар

Eru, tebi nije dovoljno što si mi vređao desetogodišnje dete, nego si se opet vratio da sereš po meni manijače bolesni?

Бомби, немој да се нервираш, није здраво у твојим годинама брт

Daj link do tog vredjanja deteta bombili

e stvarno bombas ti usvemu vidis zaveru, filmovima, sportu itd. mora da trolujes.nemoguce da si tolki ilija cvorovic