Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=SPLalsJkoaw jeste li znali da je ovo tyler the creator?

haha nesam čkolovao, ko će ga znati da l' je stvarno on

al' ako jeste... ovo je on point haha

Dyamond Dinero10 months ago
Tyler still dress like that

sam je potvrdio da je on

pa i to može biti zbog marketinga, al' ono, do jaja ako jes, kao što je Rakim potpisao pelenu ASAP Rokiju haha

život piše romane

ja mislio Branka Sovrlić i ovde haha

Dyamond Dinero10 months ago
Tyler still dress like that

Hahah ovo sam i ja odgovorio olu u PVT kad mi je poslao ovaj klip hahaha.

Mlkvic je za mnoge sa ove teme dr dre licno

za snupa,drea,tupaka,bigija,ajs kjuba,izi ija itd

E bacio sam malo pogled na Dadin album novi, srednji je, nije VAU al nije ni totalno govno ne mogu da kayem

Meni se svideo, mada ja baš slabo slušam domaći rep poslednjih par godina, pre Dadinog novog albuma poslednji koji sam slušao mislim da je bio hiphopium trojka(drugi najbolji hiphopium sigurno i po meni drugi najbolji Đusov album uopšte). Svideo mi se album zato što otskače od proseka solidno niti je fazon kola, kučke koji je smorio odavno, niti je neki jeftini patriotizam niti je neki pokušaj glumljenja bunta i borca protiv sistema i što je najvažnije nije goša sa raskršća. Tukao bih gošu letvom nekom tvrdom.

To se i meni svidja. Sto ne znaci da ne volim kurve koks i klabing rep, a patriotizam hir aj em ostavljam rasnom naravno.

Nadam se da se salis kad pominjes uopste gosu jebenog sa raskrsca jos jebenijeg.

Pazl jebe sa onim njegovim stevco dissom u odnosu na jebenog gosu