Prijava

Ni komunizam, sam po sebi, nije ništa drugo do Hrišćanstvo iz kog si izuzeo Boga

https://i.postimg.cc/jqHt8x7Y/DLnx-YVJXk-AAQzln.jpg

Iskreno se nadam da bomby troluje sa ovim religija sveštenstvo powerslavlje spikama

Ni najmanje. Ne nasedajte na njuejdž sranja koja vam prodaju lovci na duše. Post, molitva, pomozi kome možeš i ne boj se u životu.

J̵̹̗̮̞̹̩͍̘̒̅̇͗̑̾͘a̴̘̻̺͒̔̓ͅ ̴̢̨͇͈̦͈̦̪̘̜̟͚́s̷̡͎͇̺͕̦͖̲̬͖͓͍̀͆̓͑́́̔͒̈́̕͘͝a̵̫̾̐̊͆̂̂̕m̸̨̛͉̗͔̼̫̹̮͆ ̸̧̛̰͍̪̪̮̯̟̩̉́͒́̎̚l̷̞̽̀̇͂̈͌̓̓̃͠o̶̗̺̳̰̗̩̖̭̟̩̬̠̰͛ͅv̶̨̛̻̲͖̪͑̒̊̈́ã̷͔̥̫̤̟̭̻͔͔͓̝͍͓͌̉͒̀̊͝c̵̘̓̂̌̃́͒̔̚͠ ̷̧̜̹͇̦̹̲͙̱̂ņ̴͕͍̻̗͍̞͖͕̞͈͖̟͍̂́̍̇̽̄́̍͛̓̀̎͝ą̷̢̪̹͇̙̠̩͎͉̙̠͖̟̯̈̓͒ ̴͚̆͋̀́̽͊̍̀͠d̸͖̯̲̮̯̻̫̅́̋̃̃̿͘͜͠͠ủ̴̪̣̃̎͋̿͒̽̑́̅̽̒͠š̴̨͓͚̞͙̝̦͙̼̖̤̳̾͗̔̔͒͋̄̀̚ë̵̺́̎̅͗͜,̵̱̤̺͉͉̬͔̟̦̋͑͗̏̋̄̚ ̷̟̞̝̥̬̰̦̬̯͕̙͚͒̑̍̈̈́̑̏̋̋̈́̈̕͘͜͝ͅd̷̢̧̟̳̫̬͕̬͎͗̀̄̔̽͌̅̽́̓͆́̈́̚͘ą̵̣͈͓̬̰̱̈̍̅̏̋̾̋j̷̢̰̥͈̱͚̪̥̠̩͌̿̉ ̵̺͗̾̆͒͝b̷͇̯̺͗͊̽̑á̵̢͔̗̜̬̯͜b̶̡͚̖͕̹͈̦̈́̋̏̽͂͂̅̂͆͘ờ̶̡̛̛̥̖͍̱̺̟̺̤̖̰̪̥͊̑͑̂̈́͒̏̆̍̏͒ͅ ̵̡̯̝̜͎͉̲͈̥̱̙̩͈̔̀̉̕̚͜ģ̷̠̘̩̺̰̍̀̇̆̕l̶̨̠̠̤̮̟̪̳͔̹̉̀͐̔́͂́̊̌̅͘͠a̶̧̛̛͕̞̖̼͆̒̍̇̓̈́̆̉͑͋̆͂͜͜͝v̷͈͓̟̞͙͙̖̭̻̻̗̺̖̠̬͋̉̎̅̈̕ư̷̫

pomozi kome možeš

osim ako je nislija ili dzvedzas

Tema je do jaja, zamišljam baš šaku članova koji učestvuju na ovoj temi kako sede ispred seoske prodavnice na praznim gajbama, udaraju zidarsko, i flaša za flašom odlaze dublje u suštinu tematike.

nepravedno potcenjena aktivnost u srba

mislis da je sokrat postao mudar sticuci diplome ili smarajuci ljude u agori da mu daju par drahmi za bokal vina, a zauzvrat im on kaze sta je vrlina

Pa drugačije zvuči kad spomeneš Sokrata. Ali XXI je vek i Balkanci nemaju privilegiju kulturno-filozofskog centra sveta kao tada, ljubitelji alkohola tuku jeftina pića i pričaju o lokalnim temama, ko je s kim, ko koga i čime. Baš bi bilo zanimljivo častiti Sokrata jednim Zaječarcem, sesti na praznu gajbu zidarskog i slušati ga kako besedi o vanvremenskim temama.

Vukajlija i jeste pandan matorim i polu - matorim seljacima koji se svakodnevno okupe na nekakvu čeku i raspredaju bez kraja i konca o čemu stignu. Bukvalno. S tim što ovde možemo da koristimo drugačiji ton i bezobrazluk, iz prostog razloga jer nema bojazni da ćeš dobiti šljagu.

Odeša na neki centar, sedneš na klupu ako je ima, znaš već s kim si dobar a od koga malo zazireš, koga smatraš budalom, i ko te juče ogovarao pošto si otišao kući da pogledaš komšiji anlaser. Prdiš o politici, istoriji, sportu, nauci, kamasutri, filozofiji, žitu i kukuruzu, vladarima iz svetlosti iz senke...I vraćaš se kući uzdignute glave jer znaš da si u pravu. Em te ništa ne košta, otpr. kao i ovde.

Hahahahahah, istina, iz tvog ugla to izgleda mnogo lepše.

Zamisli situaciju real life vukajlija 2055. neko selo od 800 ljudi u kom živimo i mi matori prdeži svaki dan visimo na nekoj čeki. Gambi izašao iz tvorza, Celt se vratio da arči švajcarsku penziju, zapatu najurili zbog nadrilekarstva, bombaš, ejdus, ti, ja...Zamisli tu ekipu pred nekom poštom ili čime već, matori, izlapeli i pametujemo o kojekakvim glupostima kao i ovde. Svi u pravu, svako večito ostaje pri svom mišljenju, klanovi, prepirke, verbalna prcanja, ogovaranja prvog koji napusti čopor i ode da prilegne. Pa gde bi nam bio kraj. Prodje kaizen dvaput nedeljno i mahne nam iz kola.

-Kaizene, kad vičeš turu?
-Biće

radije bih isao na teferic u zavidovice nego pio pivo sa vama nabrojanima, a to je moja vizija pakla, pa ti vidi

Zamisli situaciju real life vukajlija 2055. neko selo od 800 ljudi u kom živimo i mi matori prdeži svaki dan visimo na nekoj čeki. Gambi izašao iz tvorza, Celt se vratio da arči švajcarsku penziju, zapatu najurili zbog nadrilekarstva, bombaš, ejdus, ti, ja...Zamisli tu ekipu pred nekom poštom ili čime već, matori, izlapeli i pametujemo o kojekakvim glupostima kao i ovde. Svi u pravu, svako večito ostaje pri svom mišljenju, klanovi, prepirke, verbalna prcanja, ogovaranja prvog koji napusti čopor i ode da prilegne. Pa gde bi nam bio kraj. Prodje kaizen dvaput nedeljno i mahne nam iz kola.

Hahahah, o tome može da se snimi film, ajd da unesem još detalja, inače ovi pred prodavnicom sede, na livadi pored parkirana kola, truo crveni Opel Kadet s prikolicom, sivi Golf 4 s podignutim brisačima, Škoda 105 bez desnog fara, Jugić trula višnja, Pežo 206 i Pasat B3 s otvorenim gepekom iz kog dolaze najlepši zvuci Sinana Sakića i Južnog vetra i UNIS ponika s trulim original gumama naslonjena na zatvoren Frikom frižider, i diskusiju prekida Kajzen dok prolazi svojom mečkom 124 (na plin) i trubi nam, da pozdravi svoj preostali komšiluk. A da, i u prolasku, dok ide po leba i nazad iz prodavnice, javi se fejd: da. Pomiluje nekog random klinca što sedi tu i veli: Prcaj štogod.

Kaizen ne bi vozio mečku ni da je selonačelnik, nekog citroena eventualno. Bombaš cuga pred drugom radnjom. Čekamo da Šmoklji legne socijala da pokrijemo crtu u dućanu.

xD xD xD vrh fora :D :D

Ladno sam gaće naopako obukao

Baš bi bilo zanimljivo častiti Sokrata jednim Zaječarcem, sesti na praznu gajbu zidarskog

зидарско ти дође пиво у лименци јер га је лакше сакрити у гитер

зидарско ти дође пиво у лименци јер га је лакше сакрити у гитер

https://vukajlija.com/zidarsko-pivo/

To je jeftino pivo u flashi od 0,5l. Ovaj naziv ne moze da zasluzi skupo pivo, pivo u limenci i pivo od 0,33l. Zidarsko pivo je ono pri chijem se konzumiranju akcenat baca na kvantitet a ne na kvalitet.