Prijava

Ne, ne planiram da ti odgovorim na to pitanje.

Pa zar ova tema nije dovoljna za takve stvari? Nema potrebe otvarati novu temu za svako pitanje moderatorima.

Za ostalo će ti odgovoriti nadležni mod, jer ja nisam u toku.

Hvala na iscrpnom i brzom odgovoru. Vrlo ste ljubazni :) Malo je reci da sam odusevljena! Taj rad!

(edit: btw. nemojte me shvatiti bukvalno!)

Може ли неко од модова да промени назив ове теме? Избаците ово "рок квиз", нека се тема зове само "Текстови преведени са енглеског језика".

Хвала унапред. :)

Stvarno sta je sa ajnstajnom, dobar je autor. Skontao sam da je nekog vredjao ali nisam upoznat u detalje. Hocete li ga uopste vracati?

Šta ja Milice? Džimi?

Zašto se brišu moji komentari na definicije?Pritom nije bilo reči o spamu imao sam samo jedan komentar?

Obrisao sam ti zbog onog izmotavanja danas na ovoj ovde temi.
Da nisi postavio onaj post, pa da te shvatim ozbiljno. Ovako izgleda kao cisto podkopavanje i poprckivanje, a to nije lepo.

Zašto je autor Einstein banovan?
Izvinjavam se ukoliko je pitanje postavljeno ranije.

Чуо сам да је пало неко вређање. Не знам тачно, нисам био присутан.

Mislim da je u pitanju ovo

Šta je sa ćirilicom? Zašto ne mogu da pišem na ćirilici? Dobijam ovakve znakove čudne znakove u vidu kvadrata i krugova. Ali kada pošaljem poruku sve je u redu. Primer абвг

Измена:

Сада ради, не знам зашто није малопре.

Može neki moderator da objasni što je teško obrisat def koje narod traži da se brišu. Ja kontam da je to par klikova.

Ivana, ili bilo ko drugi, mada je Ivana sad prisutna...

Zaključajte ovu temu http://vukajlija.com/forum/teme/9329

em dosadila i Bogu i narodu, em smo je s mukom završili, em imala mnogo spamera...ispunila svoju svrhu...

večno zahvalni, Lullaby i ja ( i ostali ) :)

Iako ovo nije u formi pitanja, molim da se ne okarakteriše kao spem.

Pozdrav!

Због чека је дозвољен бан на захтев и како то доприноси било чему, а успут има ли и критеријума коме може да се испуни зеља за том "титулом"?

ja kad mi neko traži ban na zahtev banujem na zauvek. posle se prave retardirani profili koji kukaju pa onda neko sedmi mora da se sažali blablabla.... sve u svemu, retardirano je.

@ognjenpet: pa postoji tema za to i brišu se. druga je stvar subjektivna procena moderatora. možda je procenio da definicija nije za brisanje.

ukoliko želiš da budeš sam svoj gazda i da pišeš i brišeš kako želiš, imaš ktitor nalog.

Сурови, да ли је то општеприхваћен систем или је само твој, пошто ме заиста интересује како то функционише?

П. С.
Слажем се са тобом да је то ван памети.

http://vukajlija.com/zdr/170824
Molio bih da vratite ovu definiciju. Cistoca je pola zdravlja, znaci cistoca = zdra..Ne mogu da verujem da moderator koji je obrisao kao besmisleno nije ni pokusao da skonta, nije tako tesko..

Ne morate napisacu opet istu, samo je ostavite.