Prijava

Nisam video da postoji neka opšta tema, pa pravim ovu.
Takođe, ne znam da li iko odražava sajt kao programer (znam da postoje moderatori, ali se ovo ne tiče njih).

Kada pokušam da pretražim pojam "24/7" prebaci me na stranicu 404, iako postoje definicije sa takvim naslovom, siguran sam da je problem u znaku "/", jer pretragom 24 uspem da pretražim definicije.

Do tebe je tebra, meni radi

Nije do mene, toliko se razumem.

I meni radi sve normalno, ne znam o cemu pricas

Meni je prezabavno što mislite da sam mentol. Nastavite, radi li još nekome? Hehe bogovi humora.

Bog humora > lord pisanja

fotošop, okači snimak gde kucaš 24/7 u pretragu i dobijaš željeni rezultat

vide mi se hentai bukmarci onda, pa će me autor Mesni prozivati.

NEČU

Cela pretraga definicija je jedna velika greska. Recimo kad ukucas “Leto” on pretrazi po bazi sve stringove koje imaju leto pa ih naredja po abecedi a ne prvo po trazenom izrazu i to me kao nekog ko je inzinjer fizicki boli da gledam, jer imam PTSD, ko indijac da ga pravio.
Tipa trazis leto izlaze ti:

“A kako bi bilo da…”
“Ali nije moguce….”
“Avangarda leti”

Itd i posto ima milijarda definiciha za te jednostavne pretrage nikad ne vidis ono sto hoces

To Celte, najzad neko da razume moju "muku". Bukvalno i mene nervira isto to.

Kamenofil, ne moraš se truditi zaista, propao je trol -pritom javio se neko ozbiljan.

Kakav trol druze, i meni radi ozb

Udji s telefona probaj

A ovo celt sto je naveo jeste obj problem, dok npr jedne prilike sam kucao primjer definicije bukv citiran i nije mogao da nadje definiciju, izbacivao mi nesto trece

Kad se izlogujem radi, kad sam ulogovan ne radi - lol.
Izvinjavam se Kamenofilu, mislio sam da je jeftin trol.

Šta ti je današnja vukajlija, i ja sam mislio da ti probaš neki ljuti trol, autore Čule. Nema sekirancije.

Pretraga jeste tanak kurac pun gowana.

Ja ako trazim definiciju sa necim kao sto je sad "leto", odem fino na https://vukajlija.com/na-slovo/L i Ctrl + F

Meni kada ukucam slovo f ispred i , kukica slova f preuzme pixel tačkice i , da li je to slučaj i vama ?
filozofi ,figaro, figarooo ,figarooo

Jes u usta ga jebem, nisam ni vidio do sad