Prijava

neiko mi je upravo (za kratko vreme) izlupao 10ak minusova na definicije, molim da se proveri ovaj manji hejt ako je moguce.

ajd proverite i mene kad ste ceć tu

Agilni
Skinuto.

vidim da je banovan ovai jedan sto sam mu napisao u poster da je plagijat,
al ostao mi isti broj poena

Jebem liga, skinute su njegove ocene, možda malo treba vremena da se skonta zbir ocena. Ako ostane isto, javljaj, da alarmiramo gazdu.

Agilares, jos uvek isto... Javljaj coveku. Problem je u najnovijih 10 definicija

Gotovo sam siguran da sam popio minus na većinu definicija, može biti i na starije.

Dokle_vise, nismo se razumeli onda. Skor na definicijama ostaje isti, to se ne moze promeniti, jedino sto se ti "skinuti" minusi ne vide vise u ukupnom skoru, kao ni sve naredne ocene koje ce ti uruciti autor, ali ce biti vidljive na samoj definiciji.

Krajsleru, sa fona sam, provericu posle, ako to ne uradi niko pre mene.

@(....KrajsleR...),
nema ništa.

МЕНЕ СУ ЛАЈКОВАЛЕ НЕКЕ ЖЕНЕ КАЖУ ЗАТО ШТО ИМАМ ВЕЛИК ПОЛНИ УД А ЈА ИМ КАЖЕМ НЕМОЈТЕ МОЈ ЈЕ УД ЏАБА ТРУД АЛ ОНЕ КАЖУ НЕ НЕ ВЕЛИК УД МОРА ДОДЕМ ЛАЈКУЈЕМ ТИ ДЕФКЕ. И ЈА КАЖЕМ АКО АКО АЛ ДА ЗНАШ ДА ЋУ ТЕ ПРИЈАВИМ. И ТАКО И БИ

Neko mi je davao minuseve a nisam pisao definicije o fejsbuku i milki canić

Nadam se da nije walter ili suprasni.

rešeno, nisu njih dvojica

Jeste Brus, ovaj drugi, specijalni samo nisam mogao u trenutku da se setim pravog nik nejma.

Hvala ti :)

Nema na čemu, imaš i neki polu-hejt od nekog Milisava, ali to je staro pa nisam skidao.

Hahahahha, od Milisava.
Nemoj da skidaš, od njega mi je hejt drag, verovatno je i čitao :D

Pozdrav, o, moćni modovi! Aj neka mi neko proveri stanje na računu. Unapred hvala.