Prijava

Brisane su definicije o ličnostima, pa su ti možda obrisane neke. Ne vidim da si hejtovan.

dobio sam minus otprilike na svaku defku, moze provera?

Edit: Rešeno.

neko mi lupio minus na svaku defku, ne verujem da je čito

Duplo v, u pravu si...hejt obrisan i on banovan. Učestao hejt prema tebi je posledica trol postera koje konstantno praviš. To se takođe sankcioniše samo da znaš.

Опет сам исхејтован. Сви наврли на мене.

Edit: Sređeno, ne znam šta si uradio kad te neko toliko jaši.

Знаш зашто? Када коментаришем неку дефиницију, и када иста буде обрисана, аутор мисли да сам ја то урадио зато што сам ктитор. Тако је бар било прошла два пута. Ај сад ти њима објасни да ја то не могу да урадим, односно да могу само своје да бришем.

Moz' provera?! Hvala.

edit: nista

SBB: Hvala. Modovi, ne podjebavajte.

Aj' i ja ću - da vidi da je triput proveravano - nema ništa.

E dobio sam upravo 18 minusa. Ocigledno je da je nameran hejt. Nije ok

EDIT: Sređeno.

Јел има нешто ?

едит: нешто мало, сређено

odjednom 7 minusa i to na prvih 7 def na profilu. ili je veliki peh ili sam hejtovan

Edit: Veliki peh. Ne postoji ni jedan autor koji ti je dao više od 4 minusa.

Edit: Bruka. Tako mi i treba kad sam pustio onu crnu macku van pjesackog prelaza.

Neko me posro sa 15-ak minusa...il ste vi brisali neki lajk il me neko stvarno posro...
Ako može provera i jel smem da znam ko je?

Скинуто нешто веће, тог мањег нема. Не, не треба да знаш ко је, наравно, нисмо овде да режирамо шпанске серије :)

Taman sam mislio da ga nađem u gradu...:) ma hteo sam malo da se sprdam, al ako ne date tu info, onda ništa...
hvala na ažurnosti....

Ako moze da se proveri kod mene, nisam bio ovde skoro 1 mes.. Mislim da je malo neko..

sto je sigurno-sigurno je.

Ja se izvinjavam ako je lažna uzbuna, ali proverite, molim vas, je l ima nešto.
Edit, moi: Ja se izvinjavam.