Prijava

Kada mislite da će pustiti ovu pošast i da li će epicentar ponovo biti Kina ili možda neki drugi kontinent?

Nije pitanje kace bolest x nego kace vaccina

Pandemijski sporazum se potpisuje u maju tako da nece ranije bukv

Valda ce biti neka studia koja ce pokazati da vakcina od korone stiti i za boles x

što je najjače ja evo danima bolesan virus neki zakačio možda sam nulti pacijent

Skoro sedeo sa ortakom, tvrdi da je imao koronu pre zvanicne korone kod nas (mesec dva) bio bas zajebano bolestan teo umre, posle se vacciniso pa posle opet dobio koronu al ovaj put u blazem obliku.

Spasila ga vacca

videćemo u narednih par decenija šta je uradila vacca lol

Videcemo u jos nekoliko vekova.

mnogi su imali koronu prije “korone”, virus je bio prisutan prije nego sto je dobio razmjere pandemije

Virus korone je stari dobri virus stim da niko i dalje nije objasnio gde se grip zagubio tih par godina influnserskog virusa

Tako i ovaj x kurac kad dodje sve ce biti aha imas bolest x25 bate esi se testiro esi se vaciniso na x

ja volim da mislim da narod nije baš toliko imbecilan da dozvoli da nas opet zatvaraju, jednom ajde ali drugi put za života

Da li će biti potrebne maske i socijalna distanca šta mislite?

Ја ћу онда да се затворим у ћивот и аупичкуматеринуамин.

Ma jok, sad imamo horde nabedjenih koji nista nisu naucili na koronki. Bukv jedva cekaju svoju novu rolu u misiji spasavanja covecanstva od novog sveckog zla