Prijava

ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
Достигнута и престигнута предност од 21 поена за Макаби.
Осмина финала, прва утакмија, Партизан победио, Кецман одиграо животни меч са 29 поена. Сутра други меч, али Партизан је победио у гостима, (Разбили смо курце)

Макаби 77- Партизан 85
по периодима
27 12
19 20
20 26
11 27

Nije pametno otvarati ovakvu temu zbog potencijalnih medjuklubskih neslaganja.
(da ne kažem psovanja keva xD)

јебига да је звезда била противник не бих отворио тему никад ал с обзиром да смо играли против турака....

Neka gamby, nek' se raduje dete :)))

A i to što kažeš :)

Много сам срећан!!

Brate -,- ...cemu tema.Svaka tebi cast sto se radujes.Ali ima nas koje zabole za to i koji nemaju pojma o cemu se radi.

Zato ima i onih koje je briga.

Poštujem,iako navijam za Zvezdu.

Иако навијам за Звезду, не бих се изненадио да Партизан буде првак Европе у баскету.
Побиједили су до сад скоро све јаке европске клубове, зашто то не би урадили и на Фајнал фору...

Изменио сам ти наслов теме.

Alo bre,sta koji kurac kenjate!!!DA je vasa jebena zvezda ovo uradila otvorili bi ceo podforum za to,zato tisina i divite se velikom Partizanu!!!

Шта бре сад па ти кењеш Лаки... од 5 људи који су се уписали на теми, тројица су Звездаши и нико ниједну ружну реч није рекао ни за тему ни за Партизан.
Уживајте у победи.

Стварно Лаки, човјече, гдје си видио атаке на Партизан...

Ви би само да се свађате :-)

samo zbog lakija mi dodje da prozivam grobare (pizde)...

za ostale... svaka cast. dace bog pa ce jos jedna ko 91' zasluzili su momci.

свака част партизану и честитке свим партизановцима (и гробарима ако их има овдје)...Душан је стварно руку на срце направио вансеријски успјех...уживајте у слављу...

evo i ja da cestitam iako me kosarka smara :)

svaka cast, igracima, treneru i navijacima.

Nema veze Dzimi, onaj naslov je bio stavljen kad sam bio pod ustiskom:)
Ja nista lose nisam mislio postavivsi temu, samo sam hteo da napravim emsto gde bi se moglo komentarisati o utakmici, bez razmirica partizan-zvezda.

Vule, vidi se da si buduce vojno lice...cim navijas za Partizan :)