Prijava

Naravno da morališem, i ti ćeš kad ostariš ;-)

Ok posto si uskocio sam sebi u stomak ali ima poente ;) ;) ;)

какво срање, не би га напали тако ретардирано, као прво да се пробуди гађају дрво иза кога је и деру се као пробуди се тебра, пошто смо баш у фазону да се спасиш и кренеш да бежиш а не да те убијемо одма, мрш у курац, онда га лик промаши са стрелом на 5 метара, па царе, можда кад би ставили на коња са сета неку кафе куварицу са мањком хромозома а не ратника, онда настављају да га гађају што стрелама што пиштољом и сви га маше само један као погађа коња, па тебра да ставиш 20 раснија, ширкана, панинара и да свако покушава да га погоди разним говнима бар један чекаоничар би га погодио, онда на крају пада у провалију, не желим ни да замислим како ће да падне баш на неку јелку и избегне сигурну смрт, све ће то да му ублажи могући прелом кључне кости, врата, ноге и фрактуру лобање, само ће да отресе снегић са рамена и да настави даље док га одозго чекаоничари засипају стрелама и куршумом а расни запиткује около оће неко пришиваче "апач ајленд"

Ma film je ovo brt, lagano može sve

е па неможе овако јадно

Nemam kocentrcie da čitam slovo šomjevo to znajt da za krevet vreme je
Sutra ću.
7utra novi dan je biće bolje zaista

па тебра да ставиш 20 раснија, ширкана, панинара и да свако покушава да га погоди разним говнима бар један чекаоничар би га погодио

izvristao sam ahhah

po istinitoj je prici, al morali su da ga okite jebiga, daj da vidimo film pa cemo reci.. a i zajebano je u punom trku gadjati jebiga, a i koji su to pistolji kurcevi bili nije nerealno toliko... a spava jebiga hladnoca u transu si sta znam xD

el mu ne biste izdrkali a ??
https://www.youtube.com/watch?v=4OstcoCpHt0

Brate je l ovo Kličko?

Дајте неки брутала ратни филм

Odlgedao Borgen , tj The Wave (norveski film)

fino utroseno vreme.

ima lobster hdrip ako nekog zanima, trebalo bi da je dobar film, ja cekam bolji kvlt

desi armine brate ! posle mog rođenog brata ti si mi najdraži dejtonac na svetu , neka ti to uvek bude na umu kad me budu pljuvali i pričali kako sam nizak

hahah da l si realan jbote :D
daj neki prebrz prejak rokenrola film