Prijava

lolololo, najjače je što juče odgledah drajv jebo vas on. Jako pristojan.

al' može ona stara "sranje je drajv"

drajv nije pristojan
drajv je sranje

Šindlerova lista odličan film, topla preporuka.

U jbt, Šindlerovu listu gledah u ratu, odmah pošto je izašao. Jesam mator.

Jel redovno menjaš ulje xDDDD

Valja polako umirati. XD

Јебига, док ми се ово не отвори,
писо би нешто о овом филму.
Еци пеци пец, ај нек буде овај:

Suicide Squad (2016)

Тата, зашто мораш увек да пишеш о
лошим филмовима?

Зато што је лош, сине! А ти си ми ипак кћер.

Екипа: боли глава (у позитивном смислу).
Ај да не дужим, ужасна прича, ужасан сценарио, ужасан
заплет и расплет, речју: катастрофа!

Када се у Фокусу (2015) сретну Вил Смит и Маргот Роби (који се бај д веј срећу и у овом филму), осећа се нека живина, хијерархија, нека напетост и трајање
па, рекао бих чак, и преко своје воље, нека љубав, шта ли је.

Али ово говно: да ли је то нешто што морамо да једемо по
наруџбини или навици.

Не знам ко је овде препоручио "идентитет" с оним бангљавим џоном кјузаком који гази колима жену и наставља да жваће чачкалицу и да се смијуљи онако малоумно, и уз то му кишу која пада по ветробранском стаклу сипају из неког бокала, шта ли...
можда и није нико препоручио баш него ка поменуо као "ретко добар кјузаков филм" те га ја зато ставио на листу за гледање и синоћ погледао. е па волео бих да нађем ко је оставио да му на кућну адресу пошаљем запаковано говно у препорученој пошиљци јебем ти твој филмски укус јеб'о те онакав заплет јефтин и онакав филм дегенски.

као ајао брт какав обрт он је у ствари шизофрен и онај што је као полицајац, реј лиота да, је ипак робијаш одбегли што никако није могло да се наслути, као ни да је клинац болесни убио матер своју, и дајте много крви да буде сјебана атмосфера и нека само севају муње да не може ни да се одгледа нормално филм јао јебем ти и оца у пичку колико сам се изнервирао синоћ.

а и ја сам нашао да га гледам после онолико љубазних савршених странаца, хвала за ту препоруку, бвдлга, радјард и апофис, све честитке.

Coa samo kućne adrese spominje hahaha

Бохор
Valja polako umirati. XD

Hvala drugu Bohoru na lijepim željama! '80. godište, Makarone.

Savršeni stranci najbolji film ikad postavljen na ovoj temi.

Kapiram da ljude koji su u vezama ili vencani vise pogodi film. Bar je tako u mom drustvu.

Sinoc konacno odgledao El Orfanato, razocaran sam, ocekivao sam bas neku do jaja misteriju, kad ono...

Moze da se odgleda, po meni 5/10.

http://www.imdb.com/title/tt0464141/

bilo bi dobro da se snimi moderni nemi film sa recimo trans muzikom u pozadini

Kum trojka na foksu. KOliko je Eli Volač objasnio u tom filmu.