Prijava

Драге моје дукатлије и они који то нисте, своја препуцавања одавде наставите овде.

К (ОК) је :)

Jeste,bambi za temu :)

Uraaaaa. Jos mesta za skribomaniju.

On topic:

Privatna stvar. Parada, ako je okupljanje dozvoljeno, prema utvrdjenom pravnom postupku, niko nema prava da ga ometa.

Ja se javljam samo da pozdravim odluku moderatora!

ok je, ali sto dalje od mene :-)

Čemu parada? Vi ste gej nešto posebni, pa je potrebna parada? Uzaludan posao, vaše pravo je takvo, mozete da se razmnozavate(pardon, ne mozete), mozete da se volite, radite to. Ja imam devojku i paradiram sa njom u NS-u i u Leskovcu, i ne kurčim se sa tim toliko koliko vi gej za to imate potrebu.

Znate kako idem ja da učim sad transformatore i magnetnu indukciju.
Žao mi je ako gej u svakodnevnici slomije nokat,a uopšte mi nije žao što će mu neko slomiti rebro na paradi provokacije.Što se tiče Moskve imamo po mnogo čemu da se ugledamo na nju.

Da se skupimo mi str8 parovi i da pravimo paradu samo zato što smo srt8?

@vampir ne kapiras. Ako je zakonom dozvoljeno odrzavanje parade/mitinga/okupljlanja onda je to njihova stvar da li ce je organizovati i koliko ce ljudi doci. Da li to ima smisla ili ne, to je stvar organizatora skupa.

Јесте, Бамби за у гузу.
:)))))

Ја сам своје рекла и остајем при томе-свако има права да ради оно шта воли.

@waza pa gde ces. Tek smo poceli :)

''Čemu parada? Vi ste gej nešto posebni, pa je potrebna parada?''

Тачно. Слажем се са Вампирем.
И ја имам велику мочугу, па се не рекламирам по ГСП-у и на улици.

@dzimi Poenta je u pravu da reklamiras mocugu, a ne koliko je to smisleno.

"И ја имам велику мочугу, па се не рекламирам по ГСП-у и на улици."

Kako si sad slagao :))).Procitao sam jednom tvoje pisanije da uzivas dok u GSP-u zene i devojke gledaju u tvoju mocugu,a ti im ne das namerno,jer si veran zeni,hahahahaha

Organizator skupa je spamer. Gej pa gej. Reci mi ko je veći problem? Ovi navijači što oće da lupaju ili ona dva gej-a u sava centru koja su istrčala i rekla: Smrt homofobima na javnom skupu? Meni su isti!

''Kako si sad slagao :))).Procitao sam jednom tvoje pisanije da uzivas dok u GSP-u zene i devojke gledaju u tvoju mocugu,a ti im ne das namerno,jer si veran zeni,hahahahaha''

Упс... xD

@ Dzimi

Pametne izreke ostaju zauvek urezane u "memoriji moga secanja" sto kaze Rambo :))

@vampir

"Reci mi ko je veći problem? Ovi navijači što oće da lupaju ili ona dva gej-a u sava centru koja su istrčala i rekla: Smrt homofobima na javnom skupu? Meni su isti!"

S tim se slazem.

@mvasic

da ima ta opcija,dodao bih te za prijatelja.Moram čovječe da učim,ova fizika mi slabo ide :D
lako mi je za tebe ti si u USA.Joj taj jebeni US zakon,kako bi ga valjalo ovdje primjeniti...
Svratiću noćas da vidim kako napredujete