Prijava

Evo primera, uzimam jedan matori post gde Surovi brani definicije o Čak Norisu ?!

Surovi, 25.05.2008.
ljudi, prekinite sa grupni hejtovanjem čak norisa i izmišljanjem tople vode po pitanju njegovog izbacivanja odavde. To što su se neki zasitili(ili su im se oduvek gadile, kao meni npr.) definicija o njemu ne znači da nema ljudi koji ovde dolaze isključivo zbog baš tih definicija...

Dakle format je prilično jednostavan i slobodan, nadam se da ćemo lako svi da ga zapamtimo. Za sada ne razmišljam o dugmetu "citiraj" na postovima (pošto pretpostavljam da će to neko da traži).

možete na ovoj temi da isprobate.

Kaizen, pre koji minut
Dakle format je prilično jednostavan i slobodan, nadam se da ćemo lako svi da ga zapamtimo.

Mislim da kapiram :)

Hvala na ovome, i bilo je krajnje vreme :)

Dakle format je prilično jednostavan i slobodan, nadam se da ćemo lako svi da ga zapamtimo. Za sada ne razmišljam o dugmetu "citiraj" na postovima (pošto pretpostavljam da će to neko da traži).

То, сине!

То, сине!

Džimi se ovome najviše raduje... :)

Džimi se ovome najviše raduje... :)

Тај рад.

A je l' radi na komentarima?

hm ne, ali sad ću da ubacim.

Sad sam probao i ispalio se :)

ubacio
probala da vidim to. jaoo dzimi sad kad se dovatimo na forumu...koji ce nam apostrofi :)

ohohohohohohoh ja sam glupa!!! :D
kako se to radi? :)
objasnite mi. korak po korak. :)

ohohohohohohoh ja sam glupa!!! :D

Ma jok, bre, Jano :)

"Ma jok, bre, Jano :)"
mis je dobio grip naucite me

možete na ovoj temi da isprobate.

Ajd još jednom da ga isprobam :)))

I, kaizene, ne da si objasnio, jebao si mu tutku :) jel ja ovo kopiram i ime onog što citiram i datum i ono što oću da citiram, pa opalim na početku citat, a na kraju tatic? :)

Ajd još jednom da ga isprobam :)))

Ponavljanje je majka nauke :)

predrazinjo pre sekund!
možete na ovoj temi da isprobate.
Ajd još jednom da ga isprobam :)))

aj i ja da vim :)