Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=30ZY2aQu4Vc&feature=related

Ви старији сигурно се сећате, па вас молим за ваше мишљење о целој ствари: каква је идеја и да ли је поново остварива (иако Југе више нема)?

Kakav je ovo bot na pocetku
aahahhaahhahahahahahahahahahahahahahhahahahaaahhahahaa

kako smara ovo u picku materinu...

Da li je ostvorivo kod nas?
Ne...
Juga je bila mnogo više od prostog zbira njenih republika... Nijedna "frakcija" nikada neće moći da joj prismrdi. To je prosta realnost.

Ово је била нека хумантирна акција за Африку ? Не знам баш да ли би људи данас бли вољни да помажу тамо када већ и овде имају довољно проблема...

Еј, па било је ово опет почетком двехиљадитих. Ако ме памћење добро служи, а сумњам, мислим да су гитаристи били Крле из Генерације 5, Владан Вучковић Паја, Ранђа из Неверних беба и још неко. Можда Џинџер... Био је Бора Чорба, Ђорђе Давид и да ме убијеш не могу да се сетим ко још. Само сам једном видео спот, и то на блиц.

Bravo Piro uspeo si na PDF Muzika da se bacis osvrt na politiku. Svaka cast...
Evo ja cu da ti odgovorim da je sama ta ideja Jugoslavije bila jedno veliko njesra, jer da nije toga bilo ne bi nas narod toliko izginuo u XX veku (sto u WW2, sto '90)

@Nekro:

Gomila ljudi koji se ne podnose skupljeni u jednu veliku zajednicu... Šta hoćeš, to je genijalno :)