
Muška princeza. Sila vilenjaka jaka je u njemu, a nežna duša mu ne dozvoljava da preuzima inicijativu, pa ga zato koriste kao korice za mač.
Ne smeta mu, šta više u tome uživa. Najsrećniji je zbog činjenice da njegove korice mogu da prime svaki mač, a naročito ga uzbudi balčak koji mora da uhvati sa dve ruke.
- Odoh do Duleta.
- Pripazi.
- Što?
- Ložiš se na njega, ali nije on iz tog filma. Ako skapira da te zanima njegov mač u tvojim koricama, najebaćeš, ali ne onako kako priželjkuješ.
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
vr'
Довољно за плус.
Dobro definisano +
Јебем ти, мислим да ћу да исперем очи камилицом..+
Što Vuče?
Због примера, одличан је..
Opravdano redefinisanje, sve po pe-esu.