
Други назив за за геј порнић. Ако у порнићу глуме 2 лика, тј две курчине, то никако не може да буде порнић. Може да буде само мачевање.
-Што сам глед'о глуп порнић јуче, не верујеш.. Креће, а оно 2 лика 3 минута блеје нешто причају и ја све чекам да се појави риба.. Онда сам угасио, нисам мог'о више да чекам.
-Гледао си мачевање, свилени! Ја не верујем!
-Ма 'де, јеси луд, кажем ти чек'о да дођ...
-Ау, лажовчино, као прекинуо а уствари свршио кад си видео умеће младог руководиоца мачем. Ти си фегет, опааааааа!
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
hahah, u duhu vikenda. +
Ti si feget, opaaaaa! +++++++++
хахах, опаааа! xD
AAAAA GRESKOM SAM DAO MINUS!!!
TO KSNETINO +
bravo buksno majstore