Misirac

Shabanizator 2008-11-24 23:20:31 +0000

Lik iz Otpisanih, tačnije Povratka Otpisanih, koga glumi Toma Kuruzović. Misirac se pojavljuje u Gašparovoj kući u čuvenoj sceni kad treba da donese vodu za hladnjak Prletu i kaže svoje legendarno "Al' tu da me čekaš".

U liku Misirca, u toj briljantoj epizodi, komunističke filmadžije, na žalost, još jednom predstavljaju tipičnog "domaćeg izdajnika": punačak, bradat, oznojen, kvarnog pogleda i namera.

Misirac, pokaži dečku strujomer. ...

5
114 : 8
  1. cenim da je lik Boleta iz Crnog Gruje pravljen po Misircu...

  2. Ma Misirac je kralj.....

  3. Al shto bijeeeeee...

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.