
Veoma popularan izraz među tamburašima. Provozati nekoga u gepeku je dno ponižavanja dotične osobe, nakon čega isti ne izlazi 7 dana iz kuće.
A: Brate, ješčuo šta se Bori desilo?
B: Pa nisam ja dnevni list! Šta je bilo?
A: Ma neku večer se vraćao kući, bio kod cure. Tamo u haustoru ga dočekali neki likovi, isprebijali ga na mrtvo ime. Kasnije ga i u gepeku provozali.
B: Aaaaa... Pa jučer sam ga vidio u gradu, nosi vizir na očima. Haman vid izgubio u marisani.
A: A jebi ga, jest se i kurčio stalno, morao je neko da ga spusti na zemlju.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Odma' + na tabadžijsku i još plus sam izreklamiran :)))
Reklamirana defka mi je bila inspiracija. :)
Stub srama=gepek! +++
ja sam insistirao da udjem u gepek posto smo pokupili dva vola od po 130kg i nisam hteo da sedim u sredini
I kako ti je bilo? :D
Super. +++
bilo mi je muka malo, znas one gluposti mozak registruje ovo ono, al on burzoazija teska pa ima e klasu novu
Provozao se u Mečki. Probaj naprijed, puno je bolje. :)
pa tu je sedeo vo broj 2, broj 1 za volanom, a 3 i 4 pozadi..veruj mi za vozackim mestom je najbolje, provereno
Можеш ти ово мало и боље, али жемо. ++