
Ultimativna dojkara.
Kraljica svih sisa.
Toliko je neverovatna, da mnogi i dalje misle da je samo mit.
Svaki mogući segment ovog božanskog dela tela je apsolutno savršen, od težine i tvrdoće pa do bradži i oblika. Melem za oči, ali ima i tendenciju da uzrokuje amneziju kod onih nepripremljenih i sa slabim srcem. Ali zato je poslastica za one iskusnije. Vlasnici er-bega je dovoljan jedan jer kakvu sisu ima, druga joj i ne treba.
-Alo, vidi ovo, brzo.
-Pusti me, vi'iš da igram Icy Tower na mobu.
-Aman, jebala te igrica, snimi onu plavušu sa er-begovima.
-Čekaj, evo saću...... IDEŠ U KURAC!
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
jeste,a i glavu čuvaju i dobre su pred spij +
+i * iz momenta! :D
Auu, to je to! :D
Odlična +
Daj sliku ili cepam minus lolo
Evo slika :)
Kod Vukajlijaša je sve ultimativno :) +++
Jebiga, mora se. :)
Mogao si i neke veće da nađeš lolo
mrzelo me da kopam, jebaga lolo
http://api.ning.com/files/0k251lFXR2jZcAjODNphpBq-yyagiD0JfyqJTQklhCxQ*suTUyuqPkJqa4FcWInpG3hyGfqtkUuVZbDrFfZgqgEMsdVMeIKj/normal_sexy_huge_boobs_earphones.jpg
E to je već nešto.
u oči me gleda
Evo i to sam dodao. <3
Шта вам је са сисама данас? Сисе су преењене.