GeniTalno

Mr. Moon 2009-08-25 23:38:02 +0000

Sleng verzija izraza "genijalno". Koristi se kada hoćeš da kažeš da je nešto mnogo dobro, a da istovremeno ispadneš šmeker.

- Vidi kume kako sam ošiš'o živu ogradu. A? Pogledaj samo tu liniju, k'o pod konac.
- Aaaa, kume, mogu ti reći, geniTalno si to izveo, svaka ti čas'.

17
870 : 183
  1. Dva puta za redom me jebucne internet, bas na komentar za ovu tvoju defku, a koji glasi:
    Genitalno, sperman si da primish...
    Mislim +!

  2. Naravno, ako je od tebe... Mislim + :))))))))

  3. od mene plus, uz najveći hit jon lajoie :)

  4. Мрмун низлази из одабране ко Инзаги из офсајда. Ова ти је добра, брао ти га! +

  5. Prije neki dan sam htio ovo da definišem ali zaboravih. Odlično. +

  6. Čoveče koja glupost.
    Minus.

  7. Tri puta sam čitao i ne uspevam da shvatim šta je ovde zanimljivo, te ću dati minus. Ako je odabrana zbog čarobne reči "sleng" u telu definicije, onda ću se pride i slatko nasmejati.

  8. malo po malo, pa mrmun na naslovnu..DOKLE VIŠE!?
    ae plus ipak, jer se šatro neki slengić

  9. Definicija je granje, da se tako slengovski izrazim.

  10. Ahahahahha, baš glupa definicija. xD -

  11. Ahahahahha, baš glupa definicija. xD -

    Хахахха
    буквално. не могу ни да се замислим да говорим другару како је гениталан. капирам да би у следио моменат непријатне тишине.

  12. kao kad moja komsinica kaze genitalije umesto generalije, ali svejedno minus :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.