Javni servis informisanja

Gusti. 2011-06-20 01:21:23 +0000

Lik koji sve zna. Pokretna enciklopedija. U isto vreme i tračara. Pa tako, pomoću svog dugačkog jezika želi da svima pokaže koliko je on pametan i upućen u sva zbivanja.

- Vidi kakve su ove veverice naše domaće. Gladne pa ćapaju golubove.
- Nije to ništa. Kambodžanske veverice su tokom rata, pod uticajem osiromašenog uranijuma mutirale. Imaju 4 reda zuba, dve kare i po metar ipo. Tako da su ove naše još i pitome.
- Kako bre ti to znaš?! Ajde servisu informisanja, reci ti meni jel se ona mala Miluna jebe?
- Samo u dupe. Na temperaturi od 12-32 stepena. I to ako u krugu od 200m nema nikoga. U sobi gde na televizoru obavezno ima milje, pod uslovom da je na česmi u kuhinji zamenjena gumica.

4
41 : 5
  1. Kambodžanske veverice su tokom rata, pod uticajem osiromašenog uranijuma mutirale. Imaju 4 reda zuba, dve kare i po metar ipo.

    U majku im njihovu kambodžansku....kako ni ih tamanio :)))

  2. Odlično! Hoću sliku kambodžanske veverice!

  3. Zajebane su kambodžanske veveruce. Pokušaću sliku da nabavim :)

  4. Ima i ona slična. Svejedno + :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.