
Вуку се по неким фиокама или су набацани на гомилу поред компа: бројеви телефона, серијски бројеви, крекови, шифре, веб адресе, мејлови, записани често једно преко другог на флајерима, рачунима, визит картама или раскупусаним паклицама цигарета, па још и умрљани кафом. Власници овог лепршавог архива се мање-више добро сналазе у њему, али се кад-тад испостави да су последње две цифре крека за Обливион синоћ у здрављу попушене.
- Ау, јебем ти, попушили смо крек
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
Onda se može reći da si sinoć pušio krek... ;D
Toliko tačno da je jezivo:)
ево убацих, мерси :)
ahaha:)++++
extra +
Ја то набадам шпенадлама на ону плуту изнад радног стола. Након месец дана заборавим шта шта представља.
Ја овако па на сваких месец дана попиздим и све побацам, па набављам опет :)
Bravo! Bolna istina!
Ja takve ceduljice stavljam na sigurno mesto. Posle kad ih tražim, pomislim: da sat treba da ostavim na sigurno mesto, gde bi to bilo? Ispostavi se da ima mnogo sigurnih mesta, ali ni jedno nije ono pravo.