vol, onaj zadružni

Shabanizator 2009-05-04 20:51:22 +0000

Kad se za nekog kaže da je vol, to ne treba posebno objašnjavati. Medjutim kad se doda da je još i zadružni, onda to ima dodatnu dozu umanjene vrednosti i nepripadnosti bilo kome ili čemu, ko zadružna imovina, svačija i ničija. Slično je i sa - govedo, ono brdsko,ili pao je niže od ribljeg govneta, ili Milić Vukašinović.

Bez namere da linkujem samoga sebe u cilju poena već u cilju objašnjenja pojma to jest upotrebe, treba obratiti pažnju i na jak.

0
10 : 2

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.