
Gaće. Koliko radosti može doneti jedno malo parče crne čipke, toliko nesreće može izazvati jedno veliko parče bele pamučne tkanine.
Mirko: Dobra je k’o zdravlje, ali kad se skinula u donji veš i kad sam joj video ćega, erekcija mi prohujala sa vihorom. Preko pupka, brate, one bapske! Razumem ja to, kao hladno, minus, jajnici, pičke materine, ali ko mene žali?
Slavko: Rđavom kurcu i dlaka smeta! To tako ne može, dečko …
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Чуди ме да раније није дефинисано +
I meni je bilo cudno, ali eto :)
И ја не могу да верујем... О_о
Лепо дефинисано... +
Мој ортак се стално жали на те бапске, мада су мени готивније те мало веће него неке танге, шта ја знам.... *
Једном је вратио рибу кући због тога.
Разумите људи, ладно! :сагледиштаженскеособе:
Pravda za bubregare!!
Iskreno, i meni bi smetalo da sam musko :D Čipka je zakon!
joj sve bih vas obukla u tange
crne čipkane
i te ne iz sehualnih pobuda, isključivo iz sadističkih
hahahah, odakle te sadisticke pobude :D
Jedan komadić i tamo ste.
Dole gaće! Pljus.
Kome kazes boysie? Ovima sa cipkanim ili ovima sa pamucnim? :D
Gaće kao takve. Kao prepreka ;)
Ćega +
kad već spominješ slavka toliko, mogla bi ga ubuduće i linkovati
http://vukajlija.com/recnik/autori/11936, vjerovatno si čula za njegove ljubavne poduhvte :)
Stvarno nisam upoznata sa njegovim ljubavnim poduhvatima, ali iscitacu :)
aaa kako to neš znati, ap on je kultni bačje sa vukajlije... vidi se da nisi upućena dovoljno :)