Prijava

Ал је Лорик Цана ицепао оног дебила што је ушо с столицом да шиба Џаку, јебо му је маику!

Заправо, овај ће њему изгледа на крају јебати маику. хо хо хо
http://www.mozzartsport.com/vesti/italijani-tvrde-srbija-albanija-se-povalja-cani-zabrana-igranja-izmedju-sest-i-18-meseci/87053

ма цана га је усро, понизио и њега и нас, ретард иде са пластичном столичицом на балаја и онда га обаљују и изгрува га овај ко пичку. ретос тачно се види да никад није ничим ударио некога кад је умислио да са том пластикицом удари овог. мада опет свака част за муда што је се и залетео уопште.

Od onolikog gvožđa na stadionu, baja dohvatio hoklicu i krenuo na Albance. Gde li je samo nađe nije mi jasno.

http://scandal.svet.rs/wp-content/uploads/2010/02/gagi.jpg

Возијо дрон и мето га на цркву. Каки курац Рама маргарин

lol zar basta ne igra u udinezeu

ма цана га је усро, понизио и њега и нас

Четири или пет шиптара га је оборило, просто је био надјачан у тренутку. И шта сад, да је нашим играчима било до туче или да је више навијача улетело опет би испало као навукли нас, испали смо глупи и понизили су нас. То је би ес имо.

Zar taj jebeni Basta još igra fudbal? Ja se sećam, bio djete kad mu je Nađ onomad polomio ruku. To bre bilo pre 10 godina.

Pa ima 30 godina, a igra od 17-18-e godine.

Toe bio Rnić, ako se ne varam.

Basta je sasvim solidan igrač, igrao je dosta dobro za repku u prošlim kvalifikacijama kada je dobijao šansu.

Slažem se za Bastu, šteta što nije mogao da igra na ove dve utakmice.

Stavio bih 200 din da je to bio Nađ.

koji govnari ovi iz uefe
vazi sto je kao jednako sranje napravljeno...ajde barem da su osudili kao jednako kad vec kenjaju od jednakom,nego su i njima dalu prednost da igraju na neutralnom terenu umesto u gostima
kakav je to sud jbt,umesto da se zbrajaju cinjenice,oni donesu neku daunovsku presudu,otisli su u specijalnu skolu i pitali nekog od daunovaca sta da urade i on je rekao ,,ne sme niko biti nagradjen,oboje su uradili losu stvar hhhhhhhh,, i oni rekli ,,awww,, i doneli presudu

Па јел то донета званична одлука? Зар не треба у четвртак?

sad sam tek procitao tekst lepo i nisam propustao reci ,,verovatno,, i to...ipak sam se zajebao...svejedno mnogo mi neozbiljno deluju...