Prijava

Tako je, sta zna Murinjo na kojoj Ivanovic poziciji treba digra.

Bambi najavljen u prvoj, ne znam da li da gledam uooste.

Pobjeda za Voju.
Kolarov het trik.

kARACE NAS SIGURNO.
BICEMO IZA SIPTARA.

U stvari dacu im sansu i ako vidim bambija ali ako vidim danka golgetera menjam na sulejmana da jebe rak raka

Ja navijam za neko sranje opet!
Da proleti dron velike danske!!!

Slusajte moj plan za jos veci suk siptarima nego oni nama:
Nekoliko dana pre utakmice tokom noci neko zakopa 3 dimne bombe( crveno, plavo,belo) sa tajmerom. I na utakici se aktiviraju i siptari udju na teren i nama 3 boda i njima kazna -3 boda.

Јесу забрањени навијачки симболи и заставе ако је забрањена публика? Мсм могли би и ми неки дрон да пошаљемо... Или један од она два мига 29 хе хе

ja bi realno na toj utakmici vozio dron na kom se nalazi slika velike albanije, i nesto napisano na engleskom tipa "zakolji srbina, fifa pederi", da krene navijanje na stadionu da se srbi ubijaju, a kazem nasim fudbalerima da se "uplase" tad i pobegnu ko picke u tunel, strahujuci za sopstveni zivot, pa izadju ako se isprazne tribine, cisto da vidim sta bi uradila fufa tad.
na siptarski nacin bi im uzvratio.

Neko ko ima muda treba da skoci sa padobranom sa zastavom velike srbije i da upadne u teren.

Ja bi im rokno 3 komada u prvom poluvremenu sto su trebali i u beogradu da urade i cao pozz

ste glupi. trebalo bi sa nekom zastavom na kojoj stoji nesto najgore o srbima, neko pozivanje na dzihad i klanje zarad velike albanije. i da stoji nesto tipa fifa mafija, bombardovacemo vam evropu.

Zastava ISISA da leti na meteoroloskom balonu.

to, taj rad, nesto, albanija i isis se grle puse kurac jedni drugima, ubite srbe blabla.

al mora onda nasi igraci da se uplase za sopstveni zivot i da izadju sa terena, ko siptari, onda je efekt kompletan.

reko ti, na siptarski nacin bi ih prcao, ne na velikosrpski, odavno mi nismo velika srbija, i mogli bi da pocnemo da podmecemo noge ko sto svi oko nas rade dok mi mislimo da smo neka velika sila i nebeski narod koji drzi do svog dostojanstva a nestace ko hazari.

to nemci i rusi mogu da se kurce tako samo.

Ja sam za to da se igra u Solunu kao što su ponudili lolo

Još kad sam čuo da je neki albanski zvaničnik tražio da Grčka ustupio deo teritorije albaniji.....

ТИТО БИ ЗНАО КАКО ДА ОДГОВОРИ! Као кад је штампао лажне албанске леке и пустио у оптицај и на тај начин урушио албанску економију! Тако се то радило некад тајно како треба, а није СЕ ПРАВИО ЦИРКУС ОД СВАКАКВИХ ГЛУПОСТИ ЈЕБО ТЕ СУНЦЕ!

DA NAM JE TITO ŽIV SADA GDE BI NAMA KRAJ BIO SADA

http://sr.coinmill.com/ALL_RSD.html

Читати са албанским акцентом.

Молимо Вас да нам помогнете да побољшамо текст на овом сајту . Он је машински преведен са енглеског, а често је потребно мало људске пажње.

Лол

а често је потребно мало људске пажње

JEBAĆEMO TORMUNDSENA VEČERAS!