Prijava

Sasvim pristojno prvo poluvreme, mislio sam da ona utakmica s moldavijom nije pokazatelj bilo čega jer su prejadni, međutim tadić - kostić sarađuju sasvim lepo. I ima agresivnosti i želje, dovoljno.

Moram da priznam da smo dobro odigrali poluvreme, videćemo dalje, ali za svaki slučaj DAJTE ZOKIJA TOŠIĆA.

Voleo bih da udje bambi, ne gledam kad on igra

Dobro
P R O B I J A M O
O
B
I
J
A
M
O

Nabije mi pritisak na milion a uzeleo sam se malo ovih pavijana nisam ih gledao godinu dana ako izuzmemo 20min protiv iraca reko aj dam muslinu sansu ipak je gospodin ciganin

Kaže Aca Stojanović igramo u napadu brzo, izgledamo opasno, konkretno, ne znam šta još reče... PA VIDIŠ LI MUSLINE DA TI I ACA STOJANOVIĆ PORUČUJE DA UBACIŠ ZOKIJA?

Aca stojanovic se razume u fudbal ko ja u kriket

Nastasic kriminalan za sada, najgori je na terenu ubedljivo

Za njim bane dobri sin u stopu ga prati. Steta sto ovog blajhanog ne moze da prati

Dovoljno da zna da ovo ovako ne ide, izgledamo dobro i brzo u napadu, i očito da nešto mora da se menja, a zokee tošić je ipak mag.

Bambi je sigurica, nije muslin ziheras ubacice pavlovica i gudelja xd

brt tadic jebeni bog fudbala.

Bog jebeni, bog! Ajde stoko bezrepa, ispoštujte ga, nemojte da primite opet gol

napred bre naši e bre jebote ne znate ni gol da date ja da igram igro bi bolje od vas

jugoslavija

crna gora srbija

jugoslavija

crna gora srbija

kad je zadnji put partizan izbacio igrača za reprezentaciju, čisto da vas pitam grobari

gvozdene ja se ne zajebavam ni malo decko ima fudbal u malom prstu novi piksi je rodjen

jos kad se vrati matic da pokrpi ovo pozadi ima da osvojimo svetsko opaaaa ajmo lozenje dok ne primimo jos jedan

lolo ne znam pseto ne pratim mječ samo trolam što se kaže, ne pratim ni fudbal dovoljno da znam kakav je tadić, svako dobro

Dali smo 8 golova u ove tri utakmice, Tadić dao 3 i upisao 5 asistencija, gospodin.

devedestreća minuta

zapamtite moj post