Prijava

Imate li ih i gde ako hoćete stavite i slike.... pa opistite tj objasnite sta ta tetovaža znaći za vas. evo ja počinjem.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=240830&l=e5fc3ed73d&id=100000598397711

nalazi se na listu desne noge i meni znaci sve. tj feniks za mene oznacava borbu protiv uniformisanosti. biti drugaciji nije mana nego ponekad i prednost...

da bi bio feniks ne treba ti tetovaza ;)
ne treba ti tetovaza ni da bi bio drugacici od drugih ;)

ni ne zelim da budem feniks nego je on simbol te borbe... :)

Не разумем шта значи "борба против униформисаности"...

jesi citao kamijevog stranca... ako jesi znaces na sta mislim

Интерпретацију која је исприла у року од три дана. :) Четврта средње, шта да ти кажем :)

To sa tetovazama je mnogo interesantna stvar... u principu je slicica i nista ne znaci. tj, vremenom izgubi znacenje. postanu moderne, i nekako ljudi nisu uniformisani kad ih nose, drugaciji, a onda se svi istetoviraju, pa ko ovde po zapadnoj evropi, to vec pocne da podseca na ono mile jna, i da se ziljavise prepoznaju po tetovazi ili pirsingu (iako je to nekad bilo kao rebel)

u principu, ne savetujem to nikome. ako se tetoviras, negde na skrivenom mestu i neka bude nesto lepo... sve drugo ce izgubiti smisao kad izadjes iz puberteta.

ako oces da budes poseban, neuniformisan, ili statijaznam, imas puno nacina za to. jedan od njihje da zaradis novac ili postovanje, pa postanes ekscentrik. u drugom slucaju, koliko god se borio, postaces uniformisaniji, i slomice ti kicmu.

Слажем се са Келтом. Најгоре је кад се истетовирају клинке тинејџерке, а уопште не мисле на то како ће да им стоји за 50 година.

ma nije bitno kako ce da im stoji... ne kazem da su sve ruzne.

ali tetoviranje iz nekih jebemligakakvih pobuda (recimo ne zelis da priznas sebi da hoces da budes mangup, nego pricas da ti to nesto znaci), moze da ispadne vrlo naopako. Mersova je ok.

i ne pricajte mi kako vas ne razumem, preraso sam to. (ustvari nisam... razmisljao sam se da istetoviram pcb elektronsko kolo na ledjima, kao geeky tetovazu kad doktoriram, al videcu... verovatno ce me proci) :)

EDIT: ako neko pita, da, uradio bi zato da budem cool. svestan sam toga :D

Hteo sam iz nekih licnih razloga da tetoviram crnog labuda na levom ramenu, jer na istom mestu moj matori ima tet, doduse razlicit motiv. Nikakav istripovani tribal, vise sa realisticnom notom, ali jbg trazio mi 150 evra majmun, pali babu.

celt je donekle u pravu ali donekle nije.... ali svako ima svoje misljenje :)

Ja već nekoliko godina želim da tetoviram ljude, a prvo bih morala da vežbam na sebi (i porodici i društvu, već sam ih sve nagovorila)...
Meni to nije nikakav problem, uopšte ne gledam telo i tetovaže na taj način. Mogla bih da živim sa gomilom tetovaža na sebi, ne zato što želim ili ne želim da budem uniformisana, već nemam ništa protiv toga da neko na sebi ima savršeno odrađenu tetovažu.
Nikada ne bih radila tetovaže u boji, uglavnom bih volela da imam nešto tipa pantera ili zmiju i da imam svuda po sebi gotička slova. I gotičke ruže, lobanje. One old skul tetovaže.

Uglavnom kad vidim tetovaže na nekome deluju mi seljačko zato što su šarene i motivi su katastrofa, više volim kada se stapaju sa kožom i kada uopšte nisu toliko uočljive.

Nikada ne bih radila tetovaže u boji

Мислиш овако нешто? :)
http://www.erichufschmid.net/TFC/img/Yakuza-Tatoo.JPG
Код оваквих ликова се зна чему тетоваже служе. Чему служе код других... довољно ми је да ме истог момента одврати од тога.

Da...Ima većih seljaka od tog čoveka, veruj mi...:)

Nikada ne bih radila tetovaže u boji, uglavnom bih volela da imam nešto tipa pantera ili zmiju i da imam svuda po sebi gotička slova. I gotičke ruže, lobanje.

Haha, gotičarko! :)

Nisam gotičarka!:)
Ne volim baš preterano uniformisanost, ali su mi takve tetovaže stvarno najlepše...

Ja planiram jedan grb JSO na leđima i zakletvu na grudima,šta mislite?

http://www.dejanlucic.net/Rus/images/JSO.jpg

Извини, али катастрофа је одрађена :)
Не разумем зашто људи поред толико маште и могућности тетовирају тетоваже које виде у албуму тату студија, или на нету или још горе - на некоме. Ја сам за то да се остави лични печат на то, и да то буде или нешто за шта те заболе курац, па ћеш временом и заборавити да је имаш, само изгледа лепо, или да то буде нешто од чега нећеш одустати цео живот. Нека карактерна особина на пример.

Кад истетовираш нешто што превише волиш, та љубав лако може да прерасте у мржњу, и најмање разочарање је потребно.

Нисам љубитељ малих сличица и симболчића, на видљивим местима, мада може да се деси да буде кул. Радије сам за неку слику, да се та уметност искористи до максимума.

Извини, али катастрофа је одрађена :)

Ako mislis na moju, prenecu to majstoru , i traziti da mi vrati pare:)
A falio mi se da vrhunski tetovira, prevarant.

Не разумем зашто људи поред толико маште и могућности тетовирају тетоваже које виде у албуму тату студија, или на нету или још горе - на некоме.

Ako opet mislis na moju, ovo je pritisnuta pauza na plejeru, zamrznuta slika...inace je dosta sira nego sto je ovde na slici prikazano, ali da bi je uslikao celu treba mi panorama opcija:), inace nosim je nekih 6-7 godina, mislim.