Prijava

Nece ovo da moze bez ubazde

Ako se ne pobiju ko će da igra, nažalost Djurent će da bude u pravu s onim da će sve da praše.
Jedino ako Stiv (dodji Ker, mali) Ker ne utegne to kao korset, pa krenu da šutiraju trojke.

Drago mi je što nema Hardena i Irvinga, ali onaj 12 će verovatno da bude Djem Lilard, tako da nam se svodi na isto

Bezveze je skroz da praktično ceo kontinent od 300.000.000 ljudi igra protiv zemalja od par miliona stanovnika. Protiv ostatka sveta, ili Evrope, ne bi imali šta da traže. Južna Amerika bi imala dobar tim, čak Azija ne bi bila loša. Ovako, ako odu u najjačem sastavu mogu da ih dobiju i Kanada i Švabe, možda čak Francuzi. Dobro je da igramo prvo protiv njih, odličan način da se otvori prvenstvo.

Sve je ovde dobro

- što se igra u Parizu, jer Francuzi vole basket
- ovi matorani se prijavili, dakle Jokićev odmor pada u vodu (igraće olimpijadu garant)
- prvi meč sa njima, tako da videćemo bar taj jedan...

Pa jaki po imenima, al starački dom realno.

A i ova kurva Embid morao da igra za njih.

Bezveze je skroz da praktično ceo kontinent od 300.000.000 ljudi igra protiv zemalja od par miliona stanovnika. Protiv ostatka sveta, ili Evrope, ne bi imali šta da traže.

kako ovo kmecis melk sta je ovo

Ne vidim kako je ista od navedenog krivica amerikanaca

LeBron James, Kevin Durant, Steph Curry, Jayson Tatum, Joel Embiid, Anthony Davis, Anthony Edwards, Devin Booker, Tyrese Haliburton, Jrue Holiday i Bam Adebayo.

U rosteru je ostalo još jedno mesto…

Izgleda Kavaji Lenard lol

u nazivu teme stvarno stoji parizer, mislio sam da sam puko