Prijava

''Poštar ne isporučuje nedeljom'' to je bukvalno bilo

Poštar uvek zvoni dvaput?

Da se razmrdamo?

Ovaj stanovnik Juzne Amerike poceo je svoje fudbalske korake u nizerazrednom klubu sa Pirineja, nakon cega se vraca u domovinu i svoj jedini pogodak postize u Kopa Libertadoresu. Ovaj podatak je vazan jer je uspeo da na tri razlicita kontinenta postigne golove u 3 najprestiznija takmicenja. Povratak na Pirineje u isti klub ga je vratio u zivot, nakon cega sledi selidba u drugi deo Evrope. Igrao je za dva najveca kluba jedne zemlje,a sada karijeru gradi u najmnogoljudnijoj zemlji na svetu. On je?

Fak jea. Lagano bilo...

pa i nije bilo baš lako, samo mi se upalila sijalica sa dva najveća kluba i kinom. nisam imao pojma da je igrao bilo šta po južnoj americi, znao sam samo da je došao iz nekog portugalskog Š ligaša u srbiju (:

ajd dajte mi par minuta, ako neko ima spremno pitanje nek se ne stidi

jedan od najboljih fudbalera današnjice je na početku karijere sa svojim klubom ispao iz jednog evropskog takmičenja, i to od Partizana. koji je fudbaler u pitanju, koji klub, i koji je rezultat tog dvomeča?

Kristijano Ronaldo da nije? :/

imamo pogođenu trećinu pitanja (: ajd dalje, nije teško, samo sam ga malo zabiberio s rezultatom (:

Znači protiv Sportinga

eto dve trećine. još rezultat dvomeča :D

nije. ali evo hinta: bilo je dosta golova, čak i više nego u bvdlginom odgovoru. čekamo nekog grobelara da reši ovo :D

3:1 je rezultat tekme u portugalu. tražimo ukupan rezultat, u beogradu je bilo još više golova

ajd da ne teram mak na konac, 6:4 ukupno.

partizan dobio 3:1 u portugalu, gubio u beogradu 3:1 posle isteka 90 minuta i do kraja produžetaka izjednačio na 3:3 i prošao dalje.

nek postavlja ko oće, svi pomalo imate pravo :D

Jebote, al smo tad bili jaki (msm i Partizan i Zvezda).

Postavi ti opet :D