Prijava

zvezda te iste godine razbila kjevo i na guzove ispala od lacija, sartid tesno ispao od ipsviča. ja bežao iškole da gledam moje smederevce (: istina bio sam četvrti razred al nema veze lololo

neam spremno pitanje, mrzi me da guglam i izmišljam. nek postavlja bvdlga, on ima ove zagonetke 100% :D

Moram smislim... Da nadjem nekog celoveka. :D

Svoju karijeru proveo je uglavnom igrajuci za klubove iz svoje domovine, a u najvecem od njih ostavio je najdubljii trag. Tokom devedesetih pokusao je da se probije u Spaniji i Nemackoj, ali nije uspeo, te se vraca u domovinu, menja par klubova i tu zavrsava karijeru pocetkom 21. veka. U karijeri je postigao jedan pogodak, igrao je za dve reprezentacije i osvojio srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu. Ko je on?

recimo da je čeh ili žabar, toliko kapiram. :D

Brazilac ili tako nešto

da nije maniš (maniche)? on je brazilac, igrao je za portugal. mada kurac, on je igrao do kraja prošle decenije, ne bi me čudilo da i dalje igra

edit: ili je u pitanju derlei? lupetam u svakom slučaju

Logičnije je da je u pitanju neki Kroat.

Nije Brazilac. Bio si blizu prosli put. Igrao je za svoju repku. Obe. :)

Da nije neki golman?

onda je neki matori čeh, čehoslovačka->češka fazon. ali ja njih ne poznajem dovoljno... neka bude karel poborski, lupam, ali sigurno nije on

Blizu ste. Niko od navedenih.

Jeste Čehoslovak, oni su '96 bili srebrni. Ali što kaže Sab, znam možda trojicu...
Nedved? lololo

U karijeri je postigao jedan pogodak

Znači da je bio u odbrani ili neki zadnji vezni tako da Nedved otpada.

Ma videh, zato i loločem. :)

ja iz te srebrne reprezentacije znam još onog pavela kuku, ali on je bio nešto napred valjda, dao je sigurno više od jednog gola :D

edit: pretpostavljam da je tu igrao i šmicer, ali mislim da je on bio do jaja mlad tu

Sećem se Šmicera i Bergera, ali su oni dali pun kurac golova.

edit: da nije Tomaš Repka? Mada je on igrao i za Vest Hem.