Prijava

Ovo se desilo isto veče.

Odgrizao devojci uvo pre silovanja?

Заједно са Симом Србијом ухватио лопова који је покушао да украде некој баби торбу?

Izašao Tupak fast rap magic alive in serbia sa meča na ulicu i onda su ga poginuli pištoljem

a sta se desilo? ae reci, ne zna niko

2Pac je upucan te noći, dok se vraćao s meča.

Ovaj veteran i dalje važi za najboljeg fudbalera Evrope, Turske i sveta. Nadimak mu nije Otrovna Kopačka. Njegova žena je po struci diplomirani menadžer. Ima dosta prijatelja. Njegovo ime je?

Netačno, ali mi se sviđa kako razmišljaš. I Hakan je bio u opticaju za pitanje.

Evo hint:

Da li je njegovo ime Saša Ilić?

svaka cast svega mi, nikad ne bih pogodio

Radjard ponavlja pitanja, nije fazon!!!

Nada umire poslednja, ali kviz nikada!

Kviz...kako glupa rec.

Evo jedno lako...

Retko ko nije voleo ovog igraca. Iz svoje domovine, gde je osvojio ligu, otisnuo se u klub koji ima mozda najbolju fudbalsku akademiju na svetu. Sa njima osvaja 3 prvenstva i jednu ligu sampiona, da bi nakon toga usledila selidba na Apenine. To je jedina zemlja gde nije uspeo da se docepa naslova prvaka, ali je u svoju kolekciju trofeja uvrstio Uefa kup. Seli se na ostrvo, gde osvaja 2 titule prvaka i postaje jedan od omiljenih igraca tog kluba. Karijeru zavrsava u nekadasnjem premijerligasu, koji sada tavori u nizem rangu engleskog fudbala. Osvajac je zlatne medalje na Olimpijskim igrama. Ko je on?

ja pročito pitanje al ne ide mi da dam odgovor. eto igro je u interu ili parmi, to sam skontao