Prijava

HINT: Nakon njegove smrti, skoro cela ekipa nastradala.

EDIT: LAri kuco bra'o ti ga bra'o. :D

Је л' има везе са атлетиком из мадрида? не знам, јбг, можемо да нагађамо, да бациш неки хинт још, па да натуцамо и убодемо.

харчестер јебени хахахах ја заборавио скоро све из те фудбалске сапунице, а гледао сам је поприлично у средњој

јебите се. баш.
дајте следеће.

лоло ладно си убо

Ja bih sad gledao, posle uvalili ono sranje "zene fudbalera".

Racuna se da je pogodio Larry... Karl Flecer je u pitanju.

Meni omljeni bio Kurtis Alexander.

http://i2.bebo.com/030/8/large/2007/02/14/18/546874806a3620590408b264827472l.jpg

EDIT: ODo na kunt cim vidim pitanje, izvinjavam se zbog spema. :D

I golman je bio do jaja, onaj ludak, ajkula (ili čeljust) su ga zvali. Vrhčina serija.

Elem

Ko je dao golove za Srbiju u prvom meču novonastale države protiv Češke, i koji se mađioničar tada opraštao? (dadoh dva, eto jebiga)

Nedved se oprasta.Stankovic rekao ceskim medijima pre nego sto su saznali, hahahahah. :D
Bilo voo pitanje.

Trisovic dao jedan sigurno.

A jebiga, preko soma i osamsto strana pitanja, ne mogu sva da zapamtim. :/
Jes Neca, i Trišović turio. Još dva.

Lazović je dao gol.

Да се није саво опрашт'о?
а голове... јеби га, кежман и пантелић.

едит: срамота ме је мало јер нисам прочитао ово "мађионичар" онако како стварно јесте, него сам мислио више да је спрдње ради "мађионичар", па реко' саво. ал' ко га јебе.

Pantelinjo? Ili Zigic? Ja se odjavljujem. Lazovic, ja zaboravio da je covek igrao za repku..

Jes Pantelinjo, a Lazović je prvi strelac u istoriji Srbije. :D
Ae laku noć, nek neko preuzme štafetu spitanjem.

Ae ja cu.
Za koja dva italianska kluba je igrao Patris Evra pre nego sto je sad dosao u Juve?

Patris Evra igrao u italiji nekad? Daj ne jebi me :D

Edit: wikipedia reče... brate, nemoguće da ovo iko ikad pogodi, mislim da to ne znaju ni brat i žena evre, a ne mi. Pa jebogati, da si pitao odakle je došao u mančester, opet bi se malo ko setio, a ne ovo :)

nek jedan bude palermo, drugi nek bude... roma

edit: pa jebem ti sunce mogao si i teže postaviti

ae da probam. hm. torino i redjina

nikad cuo. ocaj pitanje realno. da si pitao za koga je navijao tvoj cale kad je bio mladji ja bi reko hajduk i mozda bi me usralo. ovo je preterano tesko.

ma ovo ni evra ne zna

Oba kluba su na slovo "M".