Prijava

Hahaha, kakvo pitanje jbte!

Da, bre, permutovao sam da je Ronaldo najpre igrao u Realu, pa Barsi. Zbunih se. Sve se slaže, kul :)

nisam nis ja znao za njega do pre par dana kad su na sportklubu pustili DOKUMENTARAC od sat i po o njemu. spanci napravili, kolko oni cene.

Ja sam ga gledao, kidao je igrač. Nisam tada pojma imao da je Bosanac dok mi ćale nije rekao usput. Kontao sam da je neki Turčin.

Truc pogodio pitanje od Agilnog. Postavljaj Truce. :D

Saće mickey2003 da se "seti" pitanja ko je postigao het trik na londonskom derbiju 1949.

Ahaha, taj rad. Hajde, Truće :)

Saće mickey2003 da se "seti" pitanja ko je postigao het trik na londonskom derbiju 1949.

Koj kurac šta sad ima veze sa mnom? I kad sam ja postavljao takva pitanja?

Mogu ja da zavalim jedno pitanje ako niko nema ništa spremno trep trep?

JA imam jedno šmekerica pitanje spremno.

Ајде, сијалица се први јавио, нека поставља.

Нека, нећу ја да постављам, ја сам једном приликом у квизу оштећен пошто сам први одговорио, а неко је други наставио да поставља питање. Не бих сад подсећао и на постер са слоном који ми је у два наврата брисан, пошто немам обичај да се жалим на неправде учињене мени.

Hvala Truće.
Ko je jedini Azijat kome je pošlo za rukom da se domogne drugog mesta na pojedinačnoj ATP listi?

E nek si usro kviz! :)

Fazon Davidenko, keva mu iz Mongolije?

Је л' се рачуна Мајкл Ченг? :)

ЕДИТ: Пу!

Lik se ladno preziva slon.

Jepse Celte, mislio sam da ćete se mučiti bar jednu celu stranu... Raspali dalje, ili ti Miki, dogovorite se.

nek postavlja neko drugi imam neki tupav sastanak sad...

Evo ja ću da spremim jedno sportsko pitanje a ne iz tenisa.