Prijava

Da li se još nekom dešava u poslednje vrijeme (možda zadnjih mjesec dana) da Firefox užasno uspori kad se otvori Vukajlija. Ne samo da ga sporo očita, već i skrolovanje je teško i usporeno, čak je nekad i kucanje otežano jer treba vremena da se registruje neko slovo na ekranu nakon što je okucano na tastaturi. Ponekad blokira totalno pa se mora restartovati. Sa svim ostalim sajtovim Mozilla radi super, ali na Vukajliji se stalno sapliće? Jel to samo kod mene problem ili se dešava i drugima? U čemu je problem?

Možda sam i neki virus pokupio, ko će ga znati, ali me čudi što je problem samo prisutan na Vukajliji.

Eh da, a sa Operom sajt funkcioniše odlično, ali me mrzi stalno šaltati browsere.

Десило ми се исто један дан али је прошло само од себе. Мада сам између тога и садашњег стања реинсталирао систем ако се не варам. Можда треба да кеш и остала говна испразниш или тако нешто.

UPDATE : Sad trokira i Opera. Stvarno ne znam u čemu je štos.

Imaš viruse? :)
Meni radi savršeno.

'Ne samo da ga sporo očita, već i skrolovanje je teško i usporeno'
Isti problem, pre nije bio..

И мене зеза понекад.

Imate problema sa masinom ,to je jedino objasnjenje :D

Ако скроловање у ФФ иде споро то је зато што сте користили зум ин или зум аут. Вратите на 100% и шљакаће како ваља.