Prijava

Играте ли шах?Знате ли да играте шах?Сматрате ли шах спортом?Оће ли неко симултанку? :)

http://www.thesoviettes.net/wp-content/uploads/2010/02/Improving-Ones-Chess-Game.jpg

Slaba vam nešto tema. :)

Ako ima neko ko je raspoložen za jednu dopisnu koja će se dovesti do kraja, neka se javi ovde (može i da potegne prvi potez).

Ја нумем диграм шах ал и даље желим да те докрајчим у херојима

Držim ja onaj sejv još uvek negde, tako da možemo da ugovorimo obračun. :)

и ја га имам, могли бисмо! ја сам ових дана на промаји па кад оћеш јави се на мсн ако ме ниси обрисо :)

pozdrav za ljubitelje ove viteške igre!!

Pozdrav i tebi.Izgleda da nas nema mnogo na Vukajliji.

Neki turament da organizujemo? :D

Brat mi jednom rekao ' Razmišljaš kao Kasparov, a igraš kao teletabis. ' A predobra vještina.. Samo naprijed..

Ih bre....meni Sos rekao, igras dobro samo mnogo zuris. (u toj partiji mi je inace pala zastavica) :D

Volim da igram i ne igram loše:-)

Ja sam igrao k'o klinac i imao sam jednu šahovsku veštinu da nekako razvučem partiju u pičku materinu dugo s tim što na kraju izgubim,naravno.

igrao nekad, one taktike sto se uce naravno pojma nemam, ponekad sam dobijao... mada cesce sigurnu partiju uprskam...

Ima li šanse da se organizuje neki turnir nekako???

Kao inicijator i popularizator igranja saha na igrajmo.se mogu da izjavim da je vrlo lako organizovati turnir.

PS Sve vukajlijase sa kojima sam igrao sam pobedio i imam pozitivan skor :D (sa SoS-om imam nereseno al to nije vazno... xD) ...