Prijava

Какви бре зилоти о чему ти причаш

Verovatno je mislio na zilote u osnovnom znacenju.

To su oni kojima ne treba lova da bi u nešto verovali svim srcem :)

Mislim da je pod zilotima mislio na likove kojima pred sobom samo vide svoju dužnost... mada ako je ta dužnost plaćena malo ko ostane "zilot"

Знаш ли ти колико би зилота накупио у тим државним органима? Човеку је усађено да кења о непоштењу функционера док он не постане функционер.

Nemam ti ja pojma, nikad nisam bio funkcioner, a verovatno nikad i neću biti. Moj politički idol je Jon Gnarr, bivši gradonačelnik Rejkjavika.

Ja se više u ovom vremenu bojim zilota nego ovih nevernih van crkve. Može uvek da se iskopa neko koga neće položaj iskorumpirati... Ima onaj predsednik države što vozi bubu i takav je bio pokojni patrijarh Pavle. Znači samo ih treba naći...

Mujica se penzionisao pre neki dan :)

Naslednik sledi njega il ga smatra!frikom?

e nemam pojma, ček' da s'informišem...

Deluje kao da je sličan, bio je predsednik pre Mujice, onkolog, levičar. Izgleda da će slediti slične principe.

Ček koja je to država? Je u NATO? :-)

Urugvaj majkumu, gledaš li ti fudbal?

bas treba penzioneri da nam odlucuju da li treba da se udje u NATO ili ne. to nas je i dovelo tu gde smo.

Ne zezaj Bazzi, ovaj Penzos je nešto posebno. Da hoće da svrati na kafu ja bi ga dočekao kao najrođenijeg.

aj da se kladimo da je glasao Milosevica!

Ne verujem, tad je imao tipa 17 godina :)

Ne verujem, tad je imao tipa 17 godina :)

Ahahahahahahahahahahaha u pravu si. Al sam u Slobino vreme imao i 18, 19, 20, 21 godinu...;-)

Nikad nisam glasao Cobija. I do 2012 nikada nisam glasao za nekog ko će posle tih izbora biti na vlasti, a nisam propustio ni jedne izbore. I taman kad ga nabode ono kataklizma...