Prijava

Samo cu reci - KATASTROFA!
Zar zaita postoje osobe koje mogu ovakva pitanja postaviti?!

Sexualni "lapsusi":
• Masturbiram jastukom… mogu li ostati u drugom stanju?
• Kupali smo se zajedno i on je svršio u vodu.. Mogu li ostati trudna?
• Gurnuo mi je prst dole, da li sam još nevina?
• Sa dečkom sam stupila u intimne odnose pre godinu dana i stalno koristim pilulu.
Pre mesec dana, na fakultetu sam upoznala momka s kojim sam takođe stupila u intimne odnose. Moje je pitanje da li moram uzimati još jednu pilulu, jednu za dečka, a drugu za kolegu sa faksa?
• Imam pitanje za vas! Zanima me imali težina kakve veze s menstruacijom, svi me u školi zezaju radi moje debljine. Otkako sam dobila menstruaciju polno se iživljavam na igračkama. Zašto? Da li sam normalna? POMOZITE!
• Imam 11 godina. U trećem mesecu ove godine primetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam možda trudna. Užasno se bojim trudnoće! Nisam još nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osetim tačno oko pupka. Je li moguće da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopste nema veze sa trudnoćom…
• Imam 12 godina i ljubila sam se dečkom. Posle smo se 'trljali ' preko pantalona… jel mogu ostati trudna?
• Imam 16 god, spavala sam nedavno s dečkom i čula sam da do 18 god himen ti ponovno naraste…. koliko mu vremena treba?
• Spavam s 2 dečka, da li ovaj prvi dok spavam s njim može shvatiti da sam ga prevarila?
• Imam 13 god i pokazujem piu dečacima u wc i jako mi je neugodno jer imam veliku crvenu izraslinu tamo dole… kako da se rešim izrasline?
• Moze li ginekolog shvatiti da mastrubiram…..?
• Hoće li moji roditelji shvatiti da više nisam devica….?
• Je li istina da masturbacija izaziva neplodnost…. ?
• Prijateljica mi je rekla da ako se istuširam nakon sexa neću ostati trudna…. jel to istina…?
• Vise mi je tipova sa partya reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svšavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znači da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta?
• Zadovoljavala sam se olovkom i toliko sam se zanela da sam je gurnula preduboko i malo sam krvarila? Da li je to bio moj prvi sex?
• Čula sam neke cure iz 8 razreda spominju reč peting, pa me zanima šta je to i da li se može izlečiti. Hvala.
• Imam redovan seks sa dečkom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uvećao a menstruacija mi kasni četiri meseca. Da li to znači da sam možda trudna?
• Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju pušim ku
c. Da li sam homoseksualac? (Odgovor: Ne, ti si biseksualac)
• Spavala sam s dečkovim bratom, da li se to smatra varanjem?
• Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s dečkom niti spavala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?
• Imam 13 godina jako sam lepa, zgodna i imam velike grudi. Pomozite, što da radim?
• Ja i prijateljica smo se juče s dva dečka mazile i ljubile na krevetu.. Danas celi dan imamo vetrove! Jesmo li trudne?
• Samozadovoljavala sam se s Barbikom usled čega je Barbiki ispala glava i ostala 'unutra'… Što da radim? Molim vas, ne šaljite me ginekologu…
• Imam 16 godina i imam dečka s kojim imam intimne odnose. Muči me što on voli da mi gura grlić boce tamo dole. Moje pitanje je da li mi je dečko alkoholičar.
• Uvek kad se tuširam okrenem tuš prema sebi i to mi jako paše, da li sam normalna?
Odgovor: A kako bi se drugacije mogla tuširati?
• Primetila sam da na reklamama za uloške uvek bude neka plava tecnost, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?
• Uvek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca škole i u mene su se zaljubile sve devojcice iz osmog razreda. Imam 13 godina i postaću tata.Pomozite!

Катастрофа. Разумем те, значи, у потпуности.

Ovo mi je hit:"Primetila sam da na reklamama za uloške uvek bude neka plava tecnost, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?"
Hahah...

Катастрофа. Разумем те, значи, у потпуности.

Ne, ovo nije katastrofa već tuga&žalos' jer takva pitanja uglavnom postavljaju mlađi adolescenti, dakle >16.
Samo se da primetiti koliko sexualno obrazovanje današnja omladina ima, odn nema.

Овај... та питања измишљају докони уредници и новинари. Бар она најсмешнија. Шта вам је људи.

Боже. Овде очито нико никог не капира. :)

GM, ja sam rekla takva, pošto sam nailazila na razne gluposti tog tipa na forumima.

ОК, ми смо то читали у основној по разним "хуперима" и "супер тиновима" и било нам је поприлично јасно ко их је писао. Изгледа да данас мало другачије стоје ствари. Оћу рећи, канда су били пророчки текстови. :)

omladina danas ima dovoljno seksualnog obrazovanja...nemoj da brines :)

Ал ово разбива, ко год да је писао

• Imam 16 godina i imam dečka s kojim imam intimne odnose. Muči me što on voli da mi gura grlić boce tamo dole. Moje pitanje je da li mi je dečko alkoholičar.

Imam pitanje za vas! Zanima me imali težina kakve veze s menstruacijom, svi me u školi zezaju radi moje debljine. Otkako sam dobila menstruaciju polno se iživljavam na igračkama. Zašto? Da li sam normalna? POMOZITE!

ovo je moj, al ostali su izmisljeni provereno!

Не мораш да ми враћаш Баз Лајтјира.

ali opracu ga u venisu :(

Џаба. Никад више неће бити исти :(

Imam 13 god i pokazujem pi**u dečacima u wc i jako mi je neugodno jer imam veliku crvenu izraslinu tamo dole… kako da se rešim izrasline?

Hahahaha, prajsles! :D :D

Чисто да вам рекнем да су сва ова питања оригинално из Хрватских часописа, тако да, у овом случају, земља дебила није Србија (мада не сумњам да је стање овде потпуно исто - пубертетлије су увек идиоти, независно од географског положаја).

Zelja debila

Zelja :rofl:

U BRAVO novinama:
Imam neke bele tačkice ispod kožice penisa. Pomozite mi, šta da radim?
-ODGOVOR:
- operi ga!
----------------------
Bukvalno ovako piše... Ja nisam mogao da verujem kada sam video...

Wojtek saves the day..... :))

Doduse, kao sto Stefan kaze, citao u Bravo-u. Ne razumem, sto ljudi to citaju, tamo ima 1000 gluposti po kvadratnom centimetru papira .. Bolje da citaju Politikin Zabavnik, ali, pretpostavljam da to nije "kul"..