Prijava

da mogu gifovi na avatar, ne moraju biti ogromni, moze biti ograniceno na cirka pola megabajta i manje

Podrzavam predlog, iako je Sosov. Zapravo je moj stari predlog, tako da i nije cudno sto je dobar.

Radi se o ANIMIRANOM gifu, ne samo o formatu.

Ogranicenje u velicini gifa da bude obavezno!

http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/8558/@av-kermit.gif

ja se takodje slazhem sa predlogom,uz ogranichenje velichine fajla,mislim da bi izgledalo super!!

Подржавам, мада уме да буде несносно кад на једној страници видиш десетак оваквих како скакућу, а још си и на дајл-апу.

Mislim da bi bilo previše kičasto kada pregledaš forum na primer, a ono sve šljašti. Smetalo bi, deluje mi.

gamby, moglo bi da se iskljuci pokretanje animacije kad gledas nesto na forumu, a osim toga kad se sve slicice smanje nece ti smetati

edit:mada ne znam koliko je teknicki izvodljivo smanjiti rezoluciju animacije, bilo bi mozda bolje da se na forumu i cetu pojavljuje samo umanjena slika, a na profilu vidis animaciju

To već i može, padalo mi je ranije na pamet, ali nikada nisam hteo da tražim. Ne znam, ne može da škodi... Mada me ne privlači opcija preterano.

Nemam pojma, nisam ni za ni protiv. Kako god.

da da da, svima vam je to bilo na umu...sve su to vase ideje...svaka moja koja valja je ukradena...:)

bad Kermit , bad , bad .... :))

Sviđa mi se ideja. :)

Ja sam za, ali ako kaizen ne da svoje mišljenje, otići će predlog u zaborav.

Meni se svidja ova ideja, samo na chatu i forumu da bude umanjena slika kao sto neko rece