Prijava

Kad ocenim definiciju u internet exploreru ne pokazuje ko je autor dok ne rifrešujem stranicu.

Ne mogu da dajem minuse ( verovatno ni pluseve, nisam probao još ), ni da brišem definiicje, a ni logo mi se ne pojavljuje. Takođe, i vremena objavljivanja definicija stoje u nekom čudnom formatu. Sve govorim za mozilu.

Ne mogu da dajem minuse ( verovatno ni pluseve, nisam probao još ), ni da brišem definiicje, a ni logo mi se ne pojavljuje. Takođe, i vremena objavljivanja definicija stoje u nekom čudnom formatu. Sve govorim za mozilu.

Koristi neki drugi brauzer. IE je za nubove. :)

a šta je brauzer? :p

Па имам већ интернет експлорер, добила сам уз виндоус за џ, што бих куповала друге?
:)

Ku... po... va... aaa?!?!?!

иди бре мали прсте, зар и ти? зајебавам се!

Najsmesnije ce ti biti kada shvatis zasto sam ti se prikazao. Hint - pogledaj mejl.

Ima li još neko bag sa datumima u IE? Ovako:

http://img834.imageshack.us/i/sadadz.png/

Jel koristi neko IE za vukajlju? Ako da, jel može spisak važnijih stvari koje ne rade (navedite verziju).

Baguje mi sajt - pojedinim autorima, kada odem na čet, slika počne da izvodi nekakve pokrete. Kada odem na njihov profil dogadja se isto, slika je živa što deluje iritirajuće i retardirano. Znam da ovo nije fejsbuk i da autori to svakako ne bi sami uradili, pa sam zaključio da se nešto sjebalo. Srećom moj profil je u redu.

dodata je opcija da mogu da stavljaju gifove ili giftove na avataru, kako li se već zovu jebem li ga,pa zato im žive slike,u pokretu.

Jel koristi neko IE za vukajlju? Ako da, jel može spisak važnijih stvari koje ne rade (navedite verziju).

IE 8, ne radi samo ono za datum piše kao što je i na Mozilli pisalo neko vreme ono NaN dana, i nemam pojma jel' to bitno ivice su pravougaone a ne zaobljene kao na na Mozilli. Ocenjivanje definicija i postera je OK, logo je tu i sve ostalo je super....