Prijava

link

ima problem sa linkovanjem

Molio bih modove ako moze da se ubaci favorite na autore.Ja licno imam par autora kojima pratim redovno "definicije" (pod navodnicima jer ne pisu definicije,ali to sto pisu se meni dojmi) i mnogo prakticnije bi bilo kada bih imao opciju na svom profilu 'omiljeni autori' kao sto vec ima 'omiljene definicije'.
Kontam da je to izvodljivo.
Isto moram da ukazem na boju pozadine,nemam pojma koja je (procitao sam da je zelena),ali posto sam daltonista,los je kontrast i moram da se mrstim(a to dovodi do veceg broja datih minusa).Svetlija slova i tamnija pozadina ili obrnuto.Ovo mi lici da je nekako gay.

@Eleftheros

Pa da ovo fino postane fb?

@tema

malo su nepregledne nove definicije.
dobra stvar je ono na današnji dan.

Да ли су и "на данашњи дан пре годину дана дефиниције" "ручно" одабране?

@kizo
Jedino ako je Mark Zuckerberg panentirao tu opciju,onda nista.
Ja nisam trazio da se ubaci opcija da mogu da napravim album "svashta-neshto mwa :* "
pa da ubacujem svoje fotografije,vec nesto sto ce olaksati kretanje kroz sajt.
Razumem da ne bi bilo fer prema novim autorima koji izbacuju definicije,ali ta opcija moze i ne mora da se koristi.
Nadam se da ce modovi razumeti na sta ciljam.

Ovo nije pitanje, više predlog: ako možete da na profil ubacite opciju koja je pre bila "Dodaj svoju definiciju". Malo mi je nelogično da to ne mogu sa profila da odradim. Ustvari, pre je stvar navike.

Lose,daj staru Vukajliju.

Koliko sam ja skapirao, upravo se desilo da je jedan mod definiciju "Definicija dana" poslao na naslovnu, a neki drugi je poslao na groblje.

lol

Pošto je ovaj komentar prošao nezapaženo, ajd da ga naglasim opet: ajde bar smislite neki mehanizam koji bi sprečio da se to dešava, smešno je.

Mislim da je bolja bila stara verzija. Pre svega forum je izgledao nekako preglednije i najnoviji komentari. Ovaj razmak između postova i komentara je sad preveliki, to bi moglo da se smanji. Takođe, bilo bi lepo kad bi se vratile one najnovije definicije u gornji desni ugao- desno od logoa. I još jedan predlog za Kaizena, kad(ako) budeš menjao ovu default boju, vrati onu til(valjda se tako zove) što je bila na prethodnoj verziji. Ona je odlična.

@elftheros

lako je naći omiljenog utora i sada. klik na autori i ukucaš ime omiljenog autora u pretragu.

Vise mi se svidjala stara verzija, ali to je samo moje misljenje.
Podrzavam promene, za pocetak samo regulisite boju, ostalo je manje vise ok.

Питањце
Да ли може се договоримо да ти платим неку упола-цене-шатро-ктитор опцију, не треба ми ктитор, оћу само моју сиву назад :Д

Ево, сад сам прегледао мање-више све... нисам читао све постове ал' ко га јебе, ваљда не будем понављао иста питања...

Питања:

'Оће ли бити мања слика на профилу пошто ова коље?
'Оће ли бити слике на чету поред имена и 'оће бити оне мање слике са стране?
Је л' оно "на данашњи дан" избацује само неке дефиниције од прошле године и је л' се оне мењају?

Ово за деф. дана ми се свиђа.

Видим биће још неке промене па ћу сачекати и то до нове критике.

Svidja mi se ovo, jako mi se svidja,doduse bio sam skeptican malo sinoc kada sam video promenu ali sam se zajebao.Svidja mi se nasumicno biranje definicija,tako mogu mnogo vise definicija da ocenim,.Svidja mi se i sto je izbaceno najomiljenije danas i def dana, nadam se da ce to podici kvalitet definicija. Ne bih da pitam ,zato sto je vec pitanje postavljeno ,tako da cu se sdamo pridruziti onima koji su konstatovali da je ova boja ubitacna,posle 20 minuta mi razjebe vid skroz.

I mogla bi se smanjiti slika na profilu, ko da gledam u ikonu. I možda vratiti onaj grafik aktivnosti.

šta je to zbir glasova za definicije?

@tasmanijski djavo To je nekadasnja popularnost.

A mene interesuje sta je to #pa neki broj ,na profilu.

ja bih samo vratio staru pozadinu sajta

Па који си на листи аутора по популарности.