Prijava

Ovo ce opasno da vas iskosta ako idete kolima, da znate... Bolje je vozom.
ali ako se resite za ovo, dosta para na racunu (bez 10000evra za svaki slucaj+zdravstveno osiguranje za 2 mes+dobro osiguranje za auto) nemoj ni da pomisljate ovo.

I racunajte da ce za 8000km bez prestanka najmanje jednom da vam rikne auto (ne dao vam bog u britaniji) i da cete za slepovanje+popravku da pljunete jedno 1000evra. Nisam racunao gume i sitnije kvarove.

i racunajte jos dosta kinte za kampove gde bi ste se tusirali, i da necete mnogo da se okupate u rekama.

voz definitivno.

MA naravno da je ovo zajebancija....Ali mudro zboris..

А источна Јевропа?

ja vec godinu dana planiram da kupim onu Eurorail kartu...oko 300.jura je ona za 21.dan...i vazi za vecinu zemalja Evrope,ako ne i za sve...pa jedne godine da zviznem zapadnu Evropu,sledece,ili kad se vec skupi kinta,istocnu,i adio...vid'o sam Boga oca..:-))))...hteo sam jos na pocetku ove godine,pa,drz-nedaj,ne moze cela ekipa...pa sam zapalio u Svicu neplanirano,i bacio iste pare,koje bi potrosio za tri nedelje ucebanog pijancenja po Jevropi...:)

skup je to film...........

Боље купити ту Интеррејл карту, сачуваће вам ауто од крађа, кварова и новчанике од претераног расипања капитала.