Prijava

Znao sam! A moderatori? :)))

Korleone ti masira stopala, dok gledaš u sise.

A je l' se deli nešto za džabe tamo? :)

Ne vredi... Moraću nekako da se infiltriram među vas, kad su već stvari tak'e :)

s obzirom da je odnos moderatora muški:ženski 9:4 dobiješ ... kako da ti kažem a da se ne naljutiš :))

Pa, sad... Ima nas raznih :)))

Док будете чекали да вас други забављају, биће вам досадно. Немогуће је да не можете да нађете неко место на форуму и људе са којима можете да се забавите.
Живните мало. :)))))

Da, najbolje da zabavljamo sami sebe. Na primer: Ubacimo dva klikera u staklenu čašu i onda drmamo. Rezultat je neverovatan - zvecka, jebote! Reci koji trip brate!

:)

Увек ти остаје могућност да се ухватиш за уши па да играш. :)))))

Aaaaaaaaa, gamby, koji ti je vrag? :) Odišeš sarkazmom :))))

meni ume da bude dosadno, ali to nije do foruma nego do mene. nemam drugare a i kad ih nađem, uvek se nađe neko da mi to pokvari nekakvim dosadnim pitanjima ili nezasluženom agresijom :(

Kako da ne bude dosadno kada su jedine iole aktivne teme iz podforuma "igre na forumu"?

Ja mislim da bi trebalo klonirati gamby-a u odgovarajući broj primeraka i postaviti po jednog na svaku temu, da je održava aktivnom.
:)

Najbolji predlog ikada! Meni bi bilo baš ekstra. :)

A šta, ti si mali, pa ne umeš da se igraš? :)))... sinak, ako ćeš ozbiljne stvari, traži tamo one "hari krišna" forume, ovde je zajebancija... :)))

Ima i nas željnih diskusija, jebiga. :)

Nije. Dosadno mi je u stvarnom zivotu ,zato i dolazim na forum. :))

Meni je na forumu keva.
Problem je što ljudi očekuju da ih neko animira, a sami se ne trude da budu zanimljivi ili ne daj bože duhoviti.
I onda kreće kuknjava.
Inače, slažem se sa Marom da su uši dobra ideja.