Prijava

4.0 kvota na astru, 55. minut, deluje kao da ide iz 1 u 2, kup je, što da ne nameste, ja prob'o uživo, ko će ako ne rumuni.

grifine dal si na ovom najnerealnijem ubo dvojku 7,5 hahahah

да ли да играм на лацијо или сам унапред паре бацијо? губе на полувремену од удина, ал по статистици много су бољи

гледа ли ко, имал шансе да преокрену ил ће бити једва неки смрдљиви икс

Po statistici na flešskoru jesu bolji, ovako i nisu ništa naročito pokazali, jebemliga. Imao klose neku polušansu, inače ništa posebno. Gledao ja dok mi nije uniks usrao tiket, odnosno odgledao sam gotovo celo poluvreme.
Verujem da će ući di natale i ovaj naš đorđević, pa da gledam malo.
Inače, ako mene slušaš, nije mi baš za keca, ali može lacio da metne sledeći. A pošto me falabogu ne slušaš drkni keca, lolo.
A koliko se sećam, međusoban skor im je nešto sumnjiv, možda mute, jebeš ga.

кад се попне на 5 стављам 300 кинти и јебеш га, можда ставим нешто и на икс тек да не пукнем све ако не дође

jebo me lacio da me jebao

Ja mislim da ne dolazi kec, makar igrom do sada nisu zaslužili, a udinezeu mogao i penal da se svira u prvom.
Doduše, ušao đorđević, tu je i klose, pritiskaju sad u ovih deset minuta, ali ništa značajno. Verujem da će da uteraju gol, al' malo teže da će da dobiju.

A ako uđe di natale onda pasu kurac sa još dva primljena iz kontri, lolo

ШТА МАШИ ОВАЈ, КЛОСЕ КОЊИЊНО ДА ИГРАШ ПРОТИВ СРБИЈЕ ДАО БИХ ГО!!1

Kakva mrtvačka igra jebote, neverovatno drugo poluvreme kad to kloseovo može da se nazove šansom.

Ušao di natale, bacili ste pare, jbg.
Edit: a i ja slepac igram gg3+ na mrtvi lacio.

чекају да се квота повећа па да у 15 минута реше ствар, све је намештено МАФИЈА ЈЕ ТО!
надам се да је ово тачно :Д

колико смо глупи од 0 до играња на лацијо?

http://i.imgur.com/NKS3Ceg.png

Još jedan dokaz koliko statistika može da bude kurac, imali su doduše dve krštene šanse u drugom poluvremenu i to je to. I izreka nastavlja da važi, a sledeće kolo pišem na lacio protiv palerma u gostima pa kud puklo.

aleks, lepo reci

Lazio was added to blacklist

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1050-8917948-1225
погле' тек грифинову тугу. а судећи по скорашњим уплатама (ОДАКЛЕ ПАРЕ ЈЕБЕМТИКУЋУ, ДО ЈУЧЕ СИ ИГРАО ТИКЕТЕ СА СТОЈОМ?! :Д) он овде није треснуо испод 500, верујем да од вечерас навија за рому ако већ није до сад :)

Grifin opasno nabio kapital, pre par meseci je igrao fazon 100 kinti kvota 10-20 i to...bar mi je drago da neko trpa mozzarta na veliko

jbt nije losa ta fora sa duplim sansama uopste

pojasni dzanki nisam pratio

deranje, operaicja #jebanjemozzarta je operacija u kojoj ce svako od clanova iste jebati mozzarta vise puta metodom novci u dzep xxeeex

Za nadev

- 115 g krem-sira

- 60 g kisele pavlake

- 60 g kristal-šećera

- prstohvat mlevenog muskatnog oraščića

- 3 jajeta, umućena

- kora 1 limuna

- 350 g borovnica

- šećer u prahu, za služenje