Prijava

Ма, има да се пробере, али не могу да размишљам овако бервозан и на празан стомак, морам да једем, па онда седам да лепо простудирам листу, најављујем благи петинг са моцартом дана 28.09. лета Господњег 2014.

Романтичаре, ставио сам 105 динара на Базел, а ако ти кажем да сам на легендарну Џанкеејеву злојаву пуко 200 кинти, јасно ти је да сам ти указао значајно поверење.

GDE MI JE KARMA? GDE JE? :(

BAJERN VS ALBA 20:30 FIX DANA!!! IGRAJTE TAJ BOX MEC! KVOTA 1.75!

I DA KAZEM DA SE DZANKI BOGATI NA TUDJ RACUN, NESTO POPUT TOMASA EDISONA, VEROVATNO PIKIRA KOJE STRIPOVE DA KUPI OD FB STRANICE KOJU CE DA PRODA BOGATO EVO VEC VIDIM 18.000 LAJKOVA!!!

Santa Cruz-tip X-1 kvota 5.20 jos jedna zlojava ( ? )

20:00 SAD Ž - Tajland Ž 128.5+ (1.85) (Odbojka) ovo takodje kao sigurica

roma 0-3 poklon 1,4 kvota bila i tu se na kraju iskurcili nesto.. inace dauda gol i asistencija rastura holandiju

UVek se zajebem i ne odigram na dan kad dobiju favoriti 90 posto utakmica. Zasto o Boze...

како ме нервира што је на базелу фазон 80% одиграних игара прелаз 2/1

ovaj tun ako sutne do poluvremena necu se ljutiti sto sam bacio pare :(

Pu majku mu stavih 30 000... :-/

Nisam hteo da vam rušim sneška, ali ako sednete u kladionicu, i pogledate u dede koje singliraju sa 20 dinara, videćete da bar 90% igra Bazel prelaz. Al jbg.

хаха колко вас истроловао романтичар.
Т
Р
О
Л

Л
О
Л
оде 20 кинти уз ветар, ајој браћо какоћемо :((( :/

тип оф а деј: немојте силите пре почетка, поготову за "проваљене" прелазе, него евентуално појачајте на лајву ако видите да може доћ
поуу

mislio sam da sam prerastao zlojave jbg

ahhaha a realna prica

ja sam puko i ono sto nisam hteo za kladzu sad sam bas na nularici, jebo me otac, uvate me tako zlojave s vremena na vreme, ne razmisljam uopste.. GOVEDO GLUPO

Boli tebe kurac, sam odgovaraš na svoje postove, još se i smeješ na njih.

hahaha ma nisam video ovo somijevo majstorski je odradio

ovaj je trebao da me vadi iz govana ali jbg https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1252-6035808-1226

ArminVanBuuren
20:00 SAD Ž - Tajland Ž 128.5+ (1.85) (Odbojka) ovo takodje kao sigurica

i ovo dodje

samo sam dosao da se najebem grckim ciganima majke. I sebi jer ih stavljam na tiket.

Deranje, fixas se dosta! 20 kosa razlike za Albu na poluvremenu.
Kakva steta, jebem ti milionere https://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830439500114&pin=6377